SD karta tüm veriler atılmıyor

ilsu

Yoctopat
Daha fazla  
Depolamam dolduğu için kasma yapmamasi icin oyun verilerimi SD karta atmak istiyorum ama bir kısmı gidiyor. Örneğin oyun 6 GB, ben taşıdıgımda 500 MB falan atiyor. Çıkmıyorum atma ekranından ama her uygulamada böyle yapıyor. Hepsini atmamin bir yolu var mı?

Depolamam dolduğu için kasma yapmamasi icin oyun verilerimi SD karta atmak istiyorum ama bir kısmı gidiyor. Örneğin oyun 6 GB, ben taşıdıgımda 500 MB falan atiyor. Çıkmıyorum atma ekranından ama her uygulamada böyle yapıyor. Hepsini atmamin bir yolu var mı?

FAT32 ise Max 4 GB alır tek seferde o kadar büyük bir dosyayı atamazsınız.

Bir bilgisayar ile NTFS'ya da exFAT olarak biçimlendirince sorun ortadan kalkmalı.

Eğer kalkmazsa SD kart sorunlu olabilir.

Anladim. Bilgisayarım var dediğiniz şeyi yapacağım. Anlatımlı video varsa atar mısınız?

İşlem bir USB bellek için yapılmış fakat aynı işlemleri SD Card için de uygulayabilirsiniz ama SD Card'da önemli veriniz varsa yedekleyiniz.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı