SD Karta Yazılamıyor Hatası

Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi. Böyle bir hata alıyorum. En azından verilerimi kurtarmak için ne yapmam lazım?

Screenshot_20201217-021847_Chrome.jpg

Muhtemelen SD kartının uç kısmındaki bakır alaşım oksitlenmiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
likteki içerikten yararlanabilirsiniz. ;)

Muhtemelen SD kartının uç kısmındaki bakır alaşım oksitlenmiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
likteki içerikten yararlanabilirsiniz. ;)
Verilerimi kurtarabilir miyim ? Yorumlardaki arkadaşlar verilerini kurtaramadıklarından bahsetmişler. Sd kartın bi önemi yok benim için. Önemli olan tek şey içindeki fotoğraflarım.

Telefonu bilgisayara bağlayınca sadece telefonun kendi hafızası gözüküyor sd kart gözükmüyor
Telefon da SD kartı okuyamadığı için görmemiştir.Temizlemeden hiçbir şey elde edemezsin.
Eğer videodaki gibi bir SD kart okuyucu edinmek istersen bilgisayarın kartı kullanmak için biçimlendirecektir. Yani her halükarda temizleyip telefon üzerinden kullanmalısın.

Telefonun içindeki dosya yöneticisinde gözüküyor mu hafıza kartı?
Hayır gözükmüyor.
Telefon da SD kartı okuyamadığı için görmemiştir.Temizlemeden hiçbir şey elde edemezsin.
Eğer videodaki gibi bir SD kart okuyucu edinmek istersen bilgisayarın kartı kullanmak için biçimlendirecektir. Yani her halükarda temizleyip telefon üzerinden kullanmalısın.
Yok hocam yarım saattir kazıyorum hiçbirşey olmuyor.

Geri
Yukarı