SD Karta Yazılamıyor hatası

ddarkbrother20

Hectopat
Arkadaşlar Eylül ayından beri kullandığım samsung A30 cihazımda hep eski cihazımda kullandığım sd kartı kullanıyordum. Yaklaşık 4 haftadır ise bu hatayı almaya başladım. Uyarı çok rahatsız etmeye başladı. Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200317-162528_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200317-162528_Samsung Internet.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 678
Arkadaşlar Eylül ayından beri kullandığım samsung A30 cihazımda hep eski cihazımda kullandığım sd kartı kullanıyordum. Yaklaşık 4 haftadır ise bu hatayı almaya başladım. Uyarı çok rahatsız etmeye başladı. Bunu nasıl çözebilirim?

Daha önceki birkaç konunuzu gördüm intel core i-5 2400+gtx 1650 hakkında. Bende aynı işlemciye sahibim. Ve bu konu hakkında birkaç sorum olacaktı (özel mesaj nasıl atıldığını bilmediğimden buraya yazma gereği duydum) 1-Hangi oyunları hangi grafik ayarlarında oynayabiliryorsunuz? (güncel oyunlardan örnek verirseniz süper olur) 2-Darboğaz çok yapıyor mu? 3-Memnun musunuz?

Daha önceki birkaç konunuzu gördüm intel core i-5 2400+gtx 1650 hakkında. Bende aynı işlemciye sahibim. Ve bu konu hakkında birkaç sorum olacaktı (özel mesaj nasıl atıldığını bilmediğimden buraya yazma gereği duydum) 1-Hangi oyunları hangi grafik ayarlarında oynayabiliryorsunuz? (güncel oyunlardan örnek verirseniz süper olur) 2-Darboğaz çok yapıyor mu? 3-Memnun musunuz?
Darboğazı sadece çok fazla işlemci odaklı oyunlarda hissediyorum. Onun dışında gta v gibi bir oyunu tüm genel ayarlarını ultrada, tüm detayları açarak çok akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. R6, Witcher 3 gibi bir oyunda da en yüksek grafiklerde bir sıkıntı yaşamıyorum. Cs gibi oyunlardan hiç bahsetmiyorum onları çerez niyetine çok rahat açıyor sistemim. Şuana kadar benim sistemimi en çok zorlayan oyun Forza Horizon 4. Ultra ayarlarda ara sıra çok sapıtıyor. Onun dışında bir de forest oynarken multiplayer da ara sıra bir süreliğine drop oluyor. Onun dışında hiç bir sıkıntı yok. Lakin böyle bir ekran kartına i5 2400 gitmiyor. Ekran kartımın tam performansından yararlanamıyorum sonuçta.
Bütçeme göre çok iyi oldu benim için. Şuanlık memnunum ama oynadığım oyunlar sınırlı olduğu içindir muhtemelen bu.

Geri
Yukarı