SE 214XT ARGB fan modifikasyonu

O zaman senin tek derdin argb kontrol etmekse şu ürün de işini çözebilir.
Benim işlemci fanımdanda öyle kablo çıkıyor. O kablonun 3pin ucu erkek olmalı öyle bir ürün var mı ben araştırdım bulamadım

Dosya Ekleri

• ISlemci kabl.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 10
Benim işlemci fanımdanda öyle kablo çıkıyor. O kablonun 3pin ucu erkek olmalı öyle bir ürün var mı ben araştırdım bulamadım.

Yalnızca tarağı eksik benim attığım üründe burada mevcut o tarakla ikisini birleştirebilirsin fakat bir tarak için aliexpressten hem daha geç gelecek hem 2 katı daha pahalı. Tarak bulmak lazım.

Yalnızca tarağı eksik benim attığım üründe burada mevcut o tarakla ikisini birleştirebilirsin fakat bir tarak için aliexpressten hem daha geç gelecek hem 2 katı daha pahalı. Tarak bulmak lazım.
tarak nasıl bulabılırım Tarağın ne olduğunu bildiğimi sanıyorum. 3 tane çubuk olacak degıl mı aradakı baglantı ıcın

Çok kolay. Bunlar normal LED'lerde de çıkıyor onlar RGB şekilde 4 pin oluyor evde varsa hatta o boş kısmı söküp takılabilir.
araştırdım bulamadım o çubukları ne olarak aramam gerekıyor. Evimde de bakındım kablolara ama sokebılecegım bır sey yok

araştırdım bulamadım o çubukları ne olarak aramam gerekıyor. Evimde de bakındım kablolara ama sokebılecegım bır sey yok
led şeritimde var ama 200 liraya almıştım koparmak ıstemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…