SE 214XT ARGB fan modifikasyonu

O zaman senin tek derdin argb kontrol etmekse şu ürün de işini çözebilir.
Benim işlemci fanımdanda öyle kablo çıkıyor. O kablonun 3pin ucu erkek olmalı öyle bir ürün var mı ben araştırdım bulamadım

Dosya Ekleri

• ISlemci kabl.jpg
    ISlemci kabl.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 10
Benim işlemci fanımdanda öyle kablo çıkıyor. O kablonun 3pin ucu erkek olmalı öyle bir ürün var mı ben araştırdım bulamadım.

Yalnızca tarağı eksik benim attığım üründe burada mevcut o tarakla ikisini birleştirebilirsin fakat bir tarak için aliexpressten hem daha geç gelecek hem 2 katı daha pahalı. Tarak bulmak lazım.

Yalnızca tarağı eksik benim attığım üründe burada mevcut o tarakla ikisini birleştirebilirsin fakat bir tarak için aliexpressten hem daha geç gelecek hem 2 katı daha pahalı. Tarak bulmak lazım.
tarak nasıl bulabılırım Tarağın ne olduğunu bildiğimi sanıyorum. 3 tane çubuk olacak degıl mı aradakı baglantı ıcın

Çok kolay. Bunlar normal LED'lerde de çıkıyor onlar RGB şekilde 4 pin oluyor evde varsa hatta o boş kısmı söküp takılabilir.
araştırdım bulamadım o çubukları ne olarak aramam gerekıyor. Evimde de bakındım kablolara ama sokebılecegım bır sey yok

araştırdım bulamadım o çubukları ne olarak aramam gerekıyor. Evimde de bakındım kablolara ama sokebılecegım bır sey yok
led şeritimde var ama 200 liraya almıştım koparmak ıstemıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı