SE2020'den Samsung Note 10'a geçilir mi?

Note 10 Lite için kafa kafaya takas kabul etti birisi. Kararsız kaldım. Ekranı büyük batarya olarak daha iyi işlemcisi üzmez gibi. Uygulama desteği uzun sürse yeter.

Note 10 Lite için kafa kafaya takas kabul etti birisi. Kararsız kaldım. Ekranı büyük batarya olarak daha iyi işlemcisi üzmez gibi. Uygulama desteği uzun sürse yeter.

Samsung Galaxy Note 10 Lite şu an Android 13 kullanıyor fakat Android 14 almayacak.
Şu an çoğu Android uygulaması için minimum Android sürümü olarak ya Android 5 ya Android 6 ya da Android 8 istiyor.

Tabii bazı uygulamalar Android 10 da isteyebiliyor fakat bu uygulamalar diğer sürümleri isteyenlere göre çok daha az.

Kısacası bu telefon sizi 3-5 yıl rahatça götürür.

Son düzenleme:
Samsung Galaxy Note 10 Lite şu an Android 13 kullanıyor fakat Android 14 almayacak.
Şu an çoğu Android uygulaması için minimum Android sürümü olarak ya Android 5 ya Android 6 ya da Android 8 istiyor.

Tabii bazı uygulamalar Android 10 da isteyebiliyor fakat bu uygulamalar diğer sürümleri isteyenlere göre çok daha az.

Kısacası bu telefon sizi 3-5 yıl rahatça götürür.

Note 10 Lite'ye geçmeye değer yani?

Note 10 Lite'ye geçmeye değer yani?

Uğraşmak istemiyorsanız alabilirsiniz fakat 10-11 bin civarında sıfır S20 FE Snapdragon versiyonuçok daha mantıklı.
O da en son Android 13 kullanıyor. Fakat biraz daha modern görünüyor ve daha güçlü.
Yani görünüşüne ve gücüne önem veriyorsanız çok daha mantıklı bir tercih olacaktır S20 FE.

Son düzenleme:
Tekrar ediyorum bence cihazın pil sağlığı 70 küsürlere geldiğinde pilini değiştir ve devam et en az 2 sene daha gider iphone se2. 2019 yılında çıkan android bir cihazdan kat kat rahat olduğunu düşünüyorum. (Bir dönem kullanıştım)

Garantisi bitti sağlığıda 82 kaldı. 2. elden satıp Note 10 falan almak istiyorum. Günlük kullanım için geçeceğim. Mantıklı mı? Güncelleme falan uygulama açısından olsa yeter. S10 falan da var geçmek mantıklı mı? Note 10 özellikleri güzel gibi geldi bana.

Note 10'u bilemem ama S10 kesinlikle geçilir.

Geri
Yukarı