SE214XT fanın montajı nasıl yapılır?

Kazhar

Femtopat
Daha fazla  
Linkteki fanı almak istiyorum ancak nasıl montajını yapacağım hakkında bir fikrim yok. Montaj videolarına bakıyorum hepsinde anakart dışarıda çünkü anakartın altından fanın montaji için bir şey takılıyor. Ben anakartı çıkartmadan nasıl yapabilirim çünkü öyle bir tecrübem yok çıkarırken bir sıkıntı çıkacağından korkuyorum.
İşlemci: i5-13400F
Anakart: Gigabyte H610M-K

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Markanın videosundan yararlanabilirsiniz.

Düzenleme: İşlemci İntel olduğunu sonradan fark ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kasanın iki kapağını da çıkartarak anakartın arkasına ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Ben montajı yaparken arka kapağı çıkartarak montajını yapmıştım bir kasada.

Markanın videosundan yararlanabilirsiniz.

Arkadaşın işlemcisi Intel. Anakart arkasına kasanın yan kapağını açarak ulaşabilirsiniz, anakartı sökmeye gerek yok.

Arkadaşın işlemcisi Intel. Anakart arkasına kasanın yan kapağını açarak ulaşabilirsiniz, anakartı sökmeye gerek yok.

Kasam Rampage PLATINO 600W 80 Plus Bronze Rainbow Tempered Mesh Panel Gaming Kasa | ITOPYA bu ve siz söyleyince baktım da sanırım 4. resimdeki soldaki alt ve üstte bulunan vidayı sökünce açılıyor arka kısım. Deneyeceğim yardım için teşekkürler.

Geri
Yukarı