Sea of Thieves 6. Sezon 1. Droplar Başladı!

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
11-14 Mart tarihleri arasında Sea of Thieves partneri olan herhangi bir yayıncıyı Twitch üzerinden sadece 20 dakika izleyerek verilecek olan oyun için özel eşyayı almaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için Twitch yayın kategorisinde Sea of Thieves'e girmeniz yeterli. Uygun bir yayıncı bulun ve izleyin. Tüm bunları yapmadan önce oyun hesabınızın Twitch ile bağlı olması gerektiğini unutmayın.

Main-3.png

Saçma olacak ama oyun olmasa bile düşüyor mu :D? Yani şimdi düşürdük diyelim sonra oyunu satın aldık itemler gelir mi?

Twitch hesabımı oyun hesabıyla bağlayıp bağlayamadığımdan emin olamıyorum ki neyse izleyelim bakalım.

Twitch hesabımı oyun hesabıyla bağlayıp bağlayamadığımdan emin olamıyorum ki neyse izleyelim bakalım.
Twitch bağlantılar sayfasının en altında Sea of Thieves adında bağlantı görünüyor. Hesabınızı doğru şekilde bağladıysanız bu kısımda görünmesi lazım.

sotbaglanti.PNG

Twitch bağlantılar sayfasının en altında Sea of Thieves adında bağlantı görünüyor. Hesabınızı doğru şekilde bağladıysanız bu kısımda görünmesi lazım.

İşte burada gözükmüyor ama her şeyi yaptım Microsoft hesabı var Xbox Live var hepsine giriş yapıyorum eşleştiriyorum ama burada göremiyorum.
Xbox Support'a giriyorum gizlilik ayarlarına atıyor. Hiçbir kontrol yaptırmıyor.

İşte burada gözükmüyor ama her şeyi yaptım Microsoft hesabı var Xbox Live var hepsine giriş yapıyorum eşleştiriyorum ama burada göremiyorum.
Xbox Support'a giriyorum gizlilik ayarlarına atıyor. Hiçbir kontrol yaptırmıyor.
Hesabınızı bir kez bağladıysanız bir süre beklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bağlantınızı bir de bu sayfa üzerinden kontrol edin: Sea of Thieves - Twitch Drops

Hesabınızı bir kez bağladıysanız bir süre beklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bağlantınızı bir de bu sayfa üzerinden kontrol edin: Sea of Thieves - Twitch Drops

Bu siteye giriş yaptığımda benim karşıma gelen bu. Daha önce de bağlama girişiminde bulunmuştum sanırsam hatırlamıyorum.

Edit: 150 farklı sitede bir sürü işlem yaptıktan sonra bağladım. Nasıl yaptığım hakkında bir fikrim yok. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı