Sea of Thieves açılmıyor

Quzi firar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Ben Xbox üzerinden Sea of Thieves yükleyecektim fakat yüklediğimde oyunda pencere açılıp 3-4 saniye sonra oyun geri kapanıyor. Sistemimde oyunun sistem gereksinimlerini az çok karşılıyor.

Sistemini yazar mısın? Oyunun dosyalarını doğrulama gibi bir şey yapabiliyorsan eğer Xbox'dan bunu yapmanı öneririm. Oyunda 1 2 gündür oyundan atma problemi var ve bu olmasa bile ben oyunu Steam üzerinden yüklemiştim ve ilk açılıştı dosya eksik hatası vermişti. Belki bundan kaynaklanan bir durum olabilir.

Sistemini yazar mısın? Oyunun dosyalarını doğrulama gibi bir şey yapabiliyorsan eğer Xbox'dan bunu yapmanı öneririm. Oyunda 1 2 gündür oyundan atma problemi var ve bu olmasa bile ben oyunu Steam üzerinden yüklemiştim ve ilk açılıştı dosya eksik hatası vermişti. Belki bundan kaynaklanan bir durum olabilir.
AMD FX-6300 Six-Core Processor 3.50 ghz
GTX 750 ti
8 GB Ram

Xbox gerçekten bu konuda çok kötü, saçma şeylerde sorun çıkartabiliyor. Daha önce başıma geldi. Steam'den alıp kurtuldum. Sana önerilerim şunlar:
-Bilgisayar dilini ve bölgeni English (US) yap veya ikincil bir dil olarak ekle.
-Microsoft Store'ye girip üç noktaya tıklayıp ayarlara tıkla. Alta doğru kaydır ve çevrimdışı izinler kutucuğunu işaretle.
-Sistem saatini kontrol et.
-Windows ve ekran kartını güncelle.
-Bilgisayarına birden fazla hesap bağlıysa sadece oyunun olduğu hesabın bağlı olsun, diğerlerinden çık. Microsoft Store'den kontrol et ve Xbox'a giriş yaptığın hesabın ile Microsoft Store'deki hesabın aynı olduğundan emin ol. Windows dahil.
-Windows + R tuşlarına basıp çalıştırı aç. PowerShell yazıp entere tıkla. Vermiş olduğum kodları yapıştır ve entere tıkla.
GET-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

Geri
Yukarı