Sea of Thieves alınır mı?

Selam, Sea of Thieves alınır mı sizce? İlla arkadaşlarla oynamak mı lazım yoksa tek başıma da keyif alabilir miyim?

Tek başına çok bir şey yapmazsın aynı anda yelkenleri halletmen lazım gemiyi yönlendirmen lazım çarparsan suyu boşaltman lazım rüzgara göre gemiyi ayarlaman lazım. Arkadaş olmadan zor. Ve bunların üstüne saldırı olursa gemine daha da zor hale gelecektir. Biz 2 kişi zor oynuyorduk. Onun dışında alınır bence güzel oyun.

Selamlar, Sea of Thieves alınır mı sizce? İlla arkadaşlarla oynamak mı lazım yoksa tek başıma da keyif alabilir miyim?
Tek başınıza pek keyif almazsınız. Oyunda genel bir amaç yok. Ödül kozmetik olduğu için genel anlamda arkadaşlarla vakit geçirmek için oynanacak bir oyun.

Tek başına çok bir şey yapmazsın aynı anda yelkenleri halletmen lazım gemiyi yönlendirmen lazım çarparsan suyu boşaltman lazım rüzgara göre gemiyi ayarlaman lazım. Arkadaş olmadan zor. Ve bunların üstüne saldırı olursa gemine daha da zor hale gelecektir. Biz 2 kişi zor oynuyorduk. Onun dışında alınır bence güzel oyun.

Anladım. Bu arada oyun hep güncel oluyor mu? Her ay durmadan oyuna yen iyeni şeyler getiriyorlarmış sanırsam?

Oynadığım zamanda sürekli güncelleme geliyordu. 1 aydır oynamadığım için bilmiyorum ama alıyordur hala.

Hocam son kez olarak, Oyunda single mod olmadığından dolayı etrafta gezinirken oyunculara rastlayacak mıyım, yoksa oyundaki dünya bana özel olup insanlarla oynamak istediğim zaman onlara davet atıp ya da onlardan davet mi almalıyım?

Hocam son kez olarak, Oyunda Single mod olmadığından dolayı etrafta gezinirken oyunculara rastlayacak mıyım, yoksa oyundaki dünya bana özel olup insanlarla oynamak istediğim zaman onlara davet atıp ya da onlardan davet mi almalıyım?

Tek başına oynarken diğer Online oyuncularla karşılaşabiliyorsun diye biliyorum onun dışında arkadaşınla oynayacaksan davet ile oluyor.

Geri
Yukarı