Sea Of Thieves Alınır mı?

Kapitan

Hectopat
Daha fazla  
Oyun indirimde şuan 75 TL gibi bir fiyata satılıyor. Sizce satın almaya değer mi? İçerik bakımından sıkıntıları vardı geçmişte, oynayan biri varsa eğer durum nedir?

En az 2 arkadaşın daha varsa alınır bence. Bir kez arkadaşımla girip oynamıştım eğlenceli oluyor. Tek başına sarmaz diye düşünüyorum.

Ben tek ve arkadaşla oynadım. Tek başıma da eğlendim fakat bir süre sonra can sıkıyor. Eğer arkadaş ortamın iyiyse düşünmeden alın. Gerçekten arkadaşlarla çok eğlenceli bir oyun. Ben ve bir arkadaşımla oynadık. Gayet keyif aldık.

Oyun güzel ancak belirli bir zamandan sonra sürekli aynı şeyleri yaptığımızdan ötürü sıkıcı olabiliyor. Benim tavsiyem oyunu satın almak yerine Xbox Game Pass indirimlerinden faydalanarak 5 TL kadar bir ücret ödeyerek bir aylığına sahip olman. Şahsen bir ay öncesinde Xbox Game Pass 3 aylığına 5 TL olduğunda satın aldım ve arada oyuna girip oynuyorum.

Alınabilir diye düşünüyorum ancak içerik sıkıntısını oynayan biri varsa daha iyi yorumlar.
Kendi kendinize mi yanıt verdiniz? 😅

Doğrudan oyunu satın almadan önce XBOX Game Pass PC'yi incelemenizi öneririm. İçerisinde bir çok oyun barındıran bir abonelik sistemidir. Sea of Thieves de dahildir:

1563912132881.png

Aboneliğe dahil PC oyunlarının listesi:

Arkadaşlar oyunu 3kişi aldık fakat pek beceremedik bilen birisi var ise steam arkadaşım kodum bu ; 105472777
Eklesin eğer görmezsem mesaj felan atarsanız gerçekten sevinirim. Birlikte keyifli oyun oynayalım :))

Geri
Yukarı