Sea of Thieves arkadaşlarla Online oynanır mı?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bu oyun hakkında birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

1: Arkadaşlarımızla aynı gemideyken Online oynayabiliyor muyuz?

2: Online oynarken çıkınca oyun olduğu yerde otomatik kayıt mı oluyor yoksa her seferinde sıfırdan mı başlıyoruz?

3: Gireceğimiz sunucuyu seçebiliyor muyuz?

2: Online oynarken çıkınca oyun olduğu yerde otomatik kayıt mı oluyor yoksa her seferinde sıfırdan mı başlıyoruz?

1) Evet. Oyunun zaten singleplayer gibi bir seçeneği yok. Bir serverda isterseniz kapalı(crew) açıp sadece davet ettiğiniz kişilerle birlikte oynarsınız isterseniz de açık(crew) açıp rastgele insanlarla birlikte oynarsınız. Birlikte derken kastettiğim aynı gemide olmanız. Sizden başka yanılmıyorsam aynı serverda 5 gemi daha oluyor.
2) Oyunda sadece kozmetik şeyler kalıcı oluyor. Bundan başka 3 farklı parası var. Gold, Dublon ve gerçek parayla satın alınan oyun parası. Bunlar elbette birikiyor, her seferinde sıfırlanmıyor. Ama yanaştığınız mıntıkada oyundan çıkıp sonrasında kaldığınız yerden devam etme gibi bir durum yok, her seferinde yeniden başlıyorsunuz.
3) Hayır, rastgele bir sunucuya atıyor. Bölge sistemi de yok. Bu yüzden ping değişken.

Oyunu Online oynayabiliyorsunuz 4 kişilik bir sınırı var. Gemiler 2,3 ve 4'lü olarak girerken şeçebiliyorsunuz. Oyundan çıktığınız zaman kayıt vb bir şey yok çünkü oyun tamamen Online odaklı, gireceğiniz sunucuyu şeçemiyorsunuz random bir servera atıyor.

Bu kötü oldu Minecraft gibi birşey bekliyordum ben. Mesela bir sunucu da adamız var adamızı geliştiriyoruz ve oyunu kapatıp tekrar açtığımızda yaptığımız şeyler kaydolmuş oluyor. Başka bir örnek de iyi itemlere zamanla veya parayla sahip olabiliyoruz. Sea of thieves de olaylar böyle değil sanırım. Açık dünyanın olayı ne o zaman, ben mi yanlış anladım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı