Çözüldü Sea of Thieves başkalarıyla nasıl savaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sethr

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, bir süredir Sea of Thieves oynuyorum fakat şu ana kadar hiç karşıma gerçek oyuncu gelmedi. Tayfayı herkese açık yaptığımda tayfama katılıyorlar fakat karşıma gelen düşmanlar gerçek oyuncu değil korsan iskelet NPC'ler. Adalardakilerden bahsetmiyorum. Dümdüz oyunu oynarken gemi süren korsanlardan bahsediyorum. Ne zaman gerçek oyuncularla karşılaşmaya başlayacağım?

Çözüm
Gerçek oyuncularla karşılaşıyorsunuz, dikkatli bakarsanız onların gemilerini görürsünüz. Şanslısınız ki hiçbiri size karışmamış. Fight atmak istiyorsanız biraz arenada deneyim kazandıktan sonra macera modunu oynamalısınız çünkü o kadar loot yaptıktan sonra batmak çok can sıkıcı oluyor. En azından batmayacak kadar savaş tecrübesi kazanmalısın.
@sethr Ben arkadaşlarımla oynarken gemi süren insanları görüp onlarla kapışıyorduk özel bir şey yaptığımızı hatırlamıyorum. Bayrak seviyesi yükseltirsen seni avlamaya çalışacaklardır belki o zaman karşılaşırsın.

Oyunda botlarla eşleştirme yok harita çok büyük. Galiba her sunucuda 6 tane oyuncu gemisi oluyordu.

Bayrak seviyesiyle ilgili bir şey gördüğümü çok hatırlamıyorum ama öyle bir şey varsa denerim onu. Teşekkürler yanıtlar için.

Bayrağını satabiliyorlar. Yeni başladıysan yanında deneyimli oyuncular yoksa bütün hazineni kaptırırsın.

Oyunda botlarla eşleştirme yok harita çok büyük. Galiba her sunucuda 6 tane oyuncu gemisi oluyordu.
En son haritada bir kere sarı bayrak içinde kuru kafa görmüştüm sanırım o gerçek oyuncu olabilirdi. Lakin şu ana kadar 2-3 tane gemiyle karşılaşmışımdır hepsinde iskeletler vardı.

Gerçek oyuncularla karşılaşıyorsunuz, dikkatli bakarsanız onların gemilerini görürsünüz. Şanslısınız ki hiçbiri size karışmamış. Fight atmak istiyorsanız biraz arenada deneyim kazandıktan sonra macera modunu oynamalısınız çünkü o kadar loot yaptıktan sonra batmak çok can sıkıcı oluyor. En azından batmayacak kadar savaş tecrübesi kazanmalısın.

Çözüm
Bayrağını satabiliyorlar. Yeni başladıysan yanında deneyimli oyuncular yoksa bütün hazineni kaptırırsın.
Bayrağımı sattıklarında ne oluyor ki. Bu arada bulduğum hazineler hep 70-170 altın gibi düşük ücrete satıyorum. Para daha çok hazineyi ararken öldürdüğüm iskeletlerden ve hazineyi bulduğumda oyunun verdiği altından geliyor.

Geri
Yukarı