Sea of Thieves hakkında ne düşünüyorsunuz?

EneSolaire

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 GB Ram,GTX 970 4 GB Ekran Kartı,Amd Ryzen 5 İşlemci,500 GB Ssd...
Arkadaşlar, ben arkadaşımla Sea Of Thieves girmiştim birkaç gün önce ve inanılmaz derecede sıkıldık. Oyunda arkadaşım karakterimin içimden geçebiliyordu, savaş mekanikleri çok kötüydü, vesaire vesaire... Sizin bu oyun hakkındaki düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online ve güzel bir tayfayla (tayfa bulamamam oyunu bırakma sebebim başladığım gibi) oynarsanız lokum gibi oyun. Sizi sarmamıştır belki.

Arkadaşlar, ben arkadaşımla Sea of Thieves girmiştim birkaç gün önce ve inanılmaz derecede sıkıldık. Oyunda arkadaşım karakterimin içimden geçebiliyordu, savaş mekanikleri çok kötüydü, vesaire vesaire... Sizin bu oyun hakkındaki düşünceleriniz neler?

O arkadaş benim ve çok kötü bir deneyimdi. Zevk aldık mı aldık yalan yok ama hatalar boldu.

Oyun zaten açık dünyada geçiyor, arkadaşlarınızla girip görev yapıyorsunuz topladığınız lootları Outpost'a satmaya giderken gemiler size saldırıyor. Bir çok macera yaşıyorsunuz oyunun mekaniklerine gelince bence gayet yeterli gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. İç içe geçmeniz konusuna gelince savaş anında bloklanmamak içindir muhtemelen.

Yani ben oyunu öyle kıran bir bugla karşılaşmadım. Değişir tabii herkesin zevkine göre.

Ya ben Xbox Launcher'la girdiğim için biraz sorun etmişte olabilirim. Xbox Launcher'la girdiğim her şeye ön yargıyla yaklaşıyorum çünkü Launcher zaten kötü ben mesela coin aldığımda hata olup Launcher'ın çökmesi paramın gitmesi coinlerimin gelmemesi falan öyle şeylerle karşılaşmak istemediğimdendir. Steam'de de 400TL veremem.

Denizi çok çok güzel. Oyunda ilerleme hissiyatı pek olmadığı için bir yerden sonra sıkabilir ama arkadaşlarla birlikte oynanıp keyif alınacak bir oyun. Gemi savaşları da gayet zevkli oluyor, batmazsanız tabi :D Uzun bir süre bağımlısıydım.

Geri
Yukarı