Sea of Thieves için takım arkadaşı arıyorum

Brynquadel

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba, mümkünse 18 ve üzeri aklı başında, bir oturuşta en az birkaç saat girebilecek, atik ve eğlenceli takım arkadaşları aramaktayım.
Birlikte karar alıp oyun gidişatımızı ona göre yönlendireceğiz ve eğlencenin dibine vuracağız.
Bana Discord üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Discord; Strkey#2914
Steam; Steam Community

Edit: Xbox Game Pass üyeliği ilk ay için 6 tl ile sahip olabilir ve bu oyunu oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba, mümkünse 18 ve üzeri aklı başında, bir oturuşta en az birkaç saat girebilecek, atik ve eğlenceli takım arkadaşları aramaktayım.
Birlikte karar alıp oyun gidişatımızı ona göre yönlendireceğiz ve eğlencenin dibine vuracağız.
Bana Discord üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Discord; Strkey#2914
Steam; Steam Community
Oyun bende olursa mutlaka gelirdim videolarda çok eğlenceli görünüyor. 😢

Xbox Game Pass Ultimate üyeliği ilk ay 6 tl. İlk ay sonrasında iptal edebilirsin.
Oyun sadece 1 ay elimde olur o zaman 1 ay hevesimi almam için yeterli mi sence. 6 tl ucuz aslında biraz araştırma yaptıktan sonra bu hafta sonu alabilirim. Steam'dan arkadaşlık atacağım.

Geri
Yukarı