Sea of Thieves oyun arkadaşı

ETARSSS

Picopat
Yer
Kocaeli
2 arkadaş Sea of Thieves aldık ve yeni oyuncu arkadaşlar arıyoruz. Kişi sayısı fark etmez maximum 4 kişi giriliyor ama farklı zaman dilimlerinde girebiliriz. Oynamak isteyen;
Discord: ETARS;#9737 forumdan da ekledim şeklinde yanıt verirse memnun olurum.

Discord kanalları var oralarda filolar kuruluyor. Girip deneyimlemeni tavsiye ederim 10 saat üstü oynadığım günler oldu sohbetle beraber. Burada paylaşmak yasak mı değil mi bilmediğim için atmıyorum. Sot hakkında videolar çeken YouTube kanalının açıklamasında veya her videosunun başında dile getirmesinden bulabilirsin. 1 tane sürekli video çeken kanal vardı zaten galiba Türkçe olarak.

Discord kanalları var oralarda filolar kuruluyor. Girip deneyimlemeni tavsiye ederim 10 saat üstü oynadığım günler oldu sohbetle beraber. Burada paylaşmak yasak mı değil mi bilmediğim için atmıyorum. SoT hakkında videolar çeken YouTube kanalının açıklamasında veya her videosunun başında dile getirmesinden bulabilirsin. 1 tane sürekli video çeken kanal vardı zaten galiba Türkçe olarak.

Discord kanalları var fakat filo girmenizi önermiyorum oyundan aldığınız zevki bir hayli düşürmekte. Filonun amacı oyunun kurallarına aykırı ve illegal. Filoda PvP yasak. Zaten official DC'den de kaldırıldı bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı