Sea of Thieves oyuna girerken hata - Xbox Live giriş

İşletim sistemi
Windows 10

mustafayigit06

Centipat
Arkadaşlar Xbox Game Pass aldım PC için, Sea of Thives oyununu indirdim ama oyuna girerken bir hata aldım ve çözemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• IMG_20200307_114356.jpg
    IMG_20200307_114356.jpg
    918 KB · Görüntüleme: 838
Bayağı zaman geçmiş üzerinden ama genede bakan başka kişiler olur diye söylüyorum(bu hata birraz daha farklı)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da anlıyor fakat bu olmazsa yeni bir Xbox hesabı açın Sea of Thieves'den bağladınız hespatan çıkıp bu hesabı bağlamanız yeterli :)

Bayağı zaman geçmiş üzerinden ama gene de bakan başka kişiler olur diye söylüyorum(bu hata birraz daha farklı)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da anlıyor fakat bu olmazsa yeni bir Xbox hesabı açın Sea of Thieves'den bağladınız hespatan çıkıp bu hesabı bağlamanız yeterli :)

Merhaba ben çıkış yapamıyorum Microsoft hesabım çalındı ve oturumu kapat deyip tekrar oturum açmaya çalışınca eski hesabın şifre girme kısmına atıyor ve yeni açtığım Microsoft hesabı ile giriş yapmama izin vermiyor. Adam hesabı çaldıktan sonra giriş e postasını da değiştirmiş benim e postam değil üstte yazan.

1694111475497.png

Geri
Yukarı