Sea of Thieves RTX 2060 sistem düşük FPS

wenX

Hectopat
Makaleler
1
Driverlarım güncel değilken 30-40 FPS alıyordum. Güncelliyim dedim güncelledim. Değişen bir şey olmadı. Millet 120-130 FPS alıyor i7 6700K ile. Ne yapmam lazım? Çözümü nedir?

CPU: R5 3600.
PSU: 650W 80+
RAM: 2x8 GB 3200MHz.

Mevcut sürücüleri kaldırıp CCleaner ile temizlik yapmanızı ve ardından tekrar yüklemenizi öneririm.

Hayır dün Steam'den aldım.

Ekledim konuya.

GeForce Experience üzerinden temiz kurulum yaparak yükledim. CCleaner Steam ile çakışıyor diye biliyorum.

Bende öyle bir sorun olmadı henüz. Eğer CS:GO için diyorsan onun kaynağının CCleaner olmadığını söyleyebilirim. Çünkü hiç kullanmayan arkadaşlarımda da VAC sorunu veriyordu.

Bende öyle bir sorun olmadı henüz. Eğer CS:GO için diyorsan onun kaynağının CCleaner olmadığını söyleyebilirim. Çünkü hiç kullanmayan arkadaşlarımda da VAC sorunu veriyordu.

Bir de CS:GO için test edeyim. CS:GO'da sorun çıkmazsa driverlerda da sorun yoktur diye düşünüyorum. 3 dakikaya editlerim.
CS:GO değerleri normal.

Oyun içi grafik ayarlarınız nasıl? İşlemci, ekran kartı sıcaklıklarını kontrol ettiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…