Sea of Thieves servisleri geçici olarak kullanılamamaktadır hatası

H7raeth

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben Steam üzerinden Sea of Thieves oyununu aldım fakat başlat tuşuna bastigim zaman lavenderbeard hatası alıyorum, her videodaki çözümleri denedim fakat olmuyor yardımcı olur musunuz? Çok oynamak istiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20221218_200401.jpg
    IMG_20221218_200401.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 134
Arkadaşlar selam. Öncelikle sorunu çözemeyip de 2023'ten gelenler ve 2020'den çözemeynler için geliyorum. Öncelikle Denetim Masası'ndan kullanıcı hesaplar kısmına girioysunuz oradan kimlik bilgileri yöneticisinin (alt kısmında) bulunan Windows kimlik bilgileri yönete tıklıyosunuz. Ondan sonra önünüze gelen pencerede xbl_ticket başlığıyla başlayan yeri buluyosunuz. Bu genelde 4.sırada bulunuyor buna tıklayıp kullanıcı ve şifrenin alt kısmındaki kısma kaldır diyosunuz bunu yapmış olduğunuzda Xbox hesabınız bilgisayarnızdan otomatik olarak silinmiş oluyor. Sonra oyuna tekrar girip Xbox hesabınızı açtınızda bu kaldırmış oldunuz yer geri yerine oturuyor ve Sea of Thieves hata vermeyi bırakıp oyuna giriş sağlıyor. Ben de 2 gündür sıkınıtsını çektim çözümü bu olarak buldum bilginize.

Geri
Yukarı