Sea of Thieves vs Dying Light

Augustus Caesar

Hectopat
Yer
Rome
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Steam'de: Forest, Devour, Batman pack, HOI4, l4D2 vs. gibi oyunlarım var.
30 lira gibi bir bütçem kaldı Dying Light ve Sea of Thieves arasında kaldım.
Oyun zevkim olarak böyle akşamları girip saatlerimi akıtacak macera dolu arkadaş bulduğumda multiplayer olmadığında solo chill zamanın akıp gideceği bir oyun istiyorum.
İki oyunda da multiplayer var fakat oynayan arkadaşım yok bu yüzden Discord'larda forumlarda vesaire insanlarla kaynaşıp multi girerim onun dışında solo akar gibi.
Dediğim tarzda en iyi hangisi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
Oyun zevkim olarak böyle akşamları girip saatlerimi akıtacak macera dolu arkadaş bulduğumda multiplayer olmadığında solo chill zamanın akıp gideceği bir oyun istiyorum.
İki oyunda da multiplayer var fakat oynayan arkadaşım yok bu yüzden Discord'larda forumlarda vesaire insanlarla kaynaşıp multi girerim onun dışında solo akar gibi.

Dying Light'ta hikaye modunda oynarken arkadaşınız katılabilir, çıktığında tekrar tek başınıza oynayabilirsiniz diye biliyorum. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Yanlışım varsa belirtin.

Sea of Thieves tek başına hiç eğlenceli olmaz Dying Light'ta tek başına güzel bir oyun değil bro bence 5TL daha ekle Rainbow al veya 30TL ile Forza4 al senin için çok daha iyi olur.

Sea of Thieves'i de tek başınıza oynayabiliyorsunuz fakat oyunun asıl keyfi 2-3 kişilik takımlar halinde girdiğinizde çıkıyor. Oynayacak bir arkadaşınız varsa SoT çok daha eğlenceli gelecektir. Ancak tek başınıza sıkabilir. Özellikle geminin yönetilmesi ve yönlendirmesi kolay olsun diye gulet tarzı ufak gemiler almanız pek hoş olmayabilir.

Sea of Thieves'i de tek başınıza oynayabiliyorsunuz fakat oyunun asıl keyfi 2-3 kişilik takımlar halinde girdiğinizde çıkıyor. Oynayacak bir arkadaşınız varsa sot çok daha eğlenceli gelecektir. Ancak tek başınıza sıkabilir. Özellikle geminin yönetilmesi ve yönlendirmesi kolay olsun diye gulet tarzı ufak gemiler almanız pek hoş olmayabilir.

Sea of Thieves tek başına hiç eğlenceli olmaz Dying Light'ta tek başına güzel bir oyun değil bro bence 5TL daha ekle Rainbow al veya 30TL ile Forza4 al senin için çok daha iyi olur.

Rainbow Epic'te var Forza ise ilgimi çekmiyor.
Dying Light güzel geldi ama sürekli oynayışta aynı hikayeyi görmek sıkıcı olur diye düşündüm.
Bu yüzden Sea of Thieves alayım dedim ona gelince de arkadaş bulmam çok uzun sürer mi bilmiyorum DC'lerde falan gezip bir şekilde arkadaş bulmayı düşündüm ama bilemiyorum.
@Dutchman @Furkan8

Bulursunuz, SoT kitlesi geniş. Sosyal'de dahi oynayan yüzlerce kişi vardır mutlaka. Ben de bir ara oynuyordum sıkı bir şekilde, şu anda vakit ayıramıyorum ne yazık ki.

Bulursunuz, sot kitlesi geniş. Sosyal'de dahi oynayan yüzlerce kişi vardır mutlaka. Ben de bir ara oynuyordum sıkı bir şekilde, şu anda vakit ayıramıyorum ne yazık ki.

O zaman yaz indirimlerinde sot bir dahaki indirimde Dying Light metro falan almayı planlıyorum iyi midir?
Bir de videolarını izledim sot'un ama çok karışık geldi öğrenmesi kolay mı?

O zaman yaz indirimlerinde sot bir dahaki indirimde Dying Light metro falan almayı planlıyorum iyi midir?
Bir de videolarını izledim sot'un ama çok karışık geldi öğrenmesi kolay mı?
Sosyal'de rehberi vardı @Oğuzhan Necip Şahin açmıştı.

Bir göz atın öğrenmek adına.

Oyun tercihi konusunda da benim fikirlerim çok tutmayabilir, zira oyunlar konusunda çok deneyimli değilimdir 😅 . Toplasanız oynadığım 1-2 oyun vardır, o da arada sırada. O sebeple konuyla ilgili diğer arkadaşların önerilerini dikkate alsanız daha doğru olur. Sevgiler...

Herkese merhaba,

İkisini de deneyimledim Sea of Thieves tercihim olur. Zombi oyunlarından bıkmış biri olarak SoT sizi daha çok eğlendirir.

Geri
Yukarı