Sea of Thieves Yedinci Sezon Topluluk Günü 17 Eylül'de!

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Selam korsanlar,

Yedinci Sezon'un bir sonraki Topluluk Günü etkinliği 17 Eylül Cumartesi günü saat 22.00'da aktif olacak ve tam 24 saat sürecek. Ancak tüm kutlamalar sadece 1 gün ile değil hafta sonu da devam edecek.

Beşinci ve Altıncı Sezon'da da olduğu gibi Twitter üzerinden paylaşacağınız #SeaofThievesCommunityDay etiketi ile verilecek olan şöhret takviyesinin kat sayısını artırabilirsiniz.

AncietSkeleton.jpg

Antik Sikke İskeleti

Bu özel günde sadece altın, itibar ve şöhret değil aynı zamanda beşinci ve son Topluluk Temsilcisi Derecesine ulaştığında aynı zamanda bir Kadim İskelet yumurtlama dalgasına da ilham verilecek. İlk kez, Sea of Thieves'in etrafında şıngırdayan Kadim İskeletlerin sayısını aktif olarak artırılacak.

Denizlerde gezen korsanlar, bu son kümülatif dereceye ulaşıldığında ada kıyılarında koşuşturan bu Kadim Madeni Para düşüren iskelette kayda değer bir artış görebileceğiz.

Ayrıca bu özel hafta içerisinde 15 Eylül günü oyuna giriş yaparsanız ekstra bir Emote'a sahip olacaksınız. Yedinci Sezon Topluluk Günü bayrağına ücretsiz sahip olmak istiyorsanız da 17 Eylül (10.00 UTC) ile 18 Eylül (10.00 UTC) arasında oyuna giriş yapmanız yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı