Seagate 320GB vs. WD 320 GB

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni HDD alacağım. Sizce hangisini alayım? Hangisi iyidir? Ayrıca anakartıma, sistemime falan uyumsuzluk çıkartır mı?
Western Digital
Seagate

Artık 320 GB HDD'ler üretilmediğinden bunlar çok eski, tamir görmüş ve yine satışa sunulan ürünler. Tercih etmeyiniz. En azından daha yeni sayılabilecek 500 GB HDD'lere yönelirseniz daha iyi olur sizin için.

Fiyatı ve modelin eskiliğinden. Bütçeniz yoksa yenilenmiş ürün tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 70 - 80 MB/s hızla 1 - 2 yıl sizi idare edecektir.
1-2 yıl idare etmesi benim için yeterli olacaktır. Zaten elimdeki bilgisayar çok eski 2 yıla bozulur. Çalışıp yeni bilgisayar alırım zaten. Siz hangi markayı tercih ederdiniz?

Hepsiburada'dan 320GB WD almıştım. Ellerinde 320GB olmadığı için 500GB gönderdiler belki sana da öyle denk gelir. 79 lira fiyatı var. Bence Hepsiburada'dan al ve sıfır ürün geldi 0 saat çalışma saati vardı.

0 çalışma saati olması 0 ürün olduğu anlamına gelmez ama size nispeten iyi bir ürün denk gelmiş.

Trendyolda kuponum var ondan dolayı seçtim trendyolu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…