Seagate 320GB vs. WD 320 GB

Fiyatı ve modelin eskiliğinden. Bütçeniz yoksa yenilenmiş ürün tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 70 - 80 MB/s hızla 1 - 2 yıl sizi idare edecektir.
1-2 yıl idare etmesi benim için yeterli olacaktır. Zaten elimdeki bilgisayar çok eski 2 yıla bozulur. Çalışıp yeni bilgisayar alırım zaten. Siz hangi markayı tercih ederdiniz?

Hepsiburada'dan 320GB WD almıştım. Ellerinde 320GB olmadığı için 500GB gönderdiler belki sana da öyle denk gelir. 79 lira fiyatı var. Bence Hepsiburada'dan al ve sıfır ürün geldi 0 saat çalışma saati vardı.

Hepsiburada'dan 320GB WD almıştım. Ellerinde 320GB olmadığı için 500GB gönderdiler belki sana da öyle denk gelir. 79 lira fiyatı var. Bence Hepsiburada'dan al ve sıfır ürün geldi 0 saat çalışma saati vardı.
0 çalışma saati olması 0 ürün olduğu anlamına gelmez ama size nispeten iyi bir ürün denk gelmiş.

Trendyolda kuponum var ondan dolayı seçtim trendyolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı