Seagate 320GB vs. WD 320 GB

Arkadaşlar, yeni HDD alacağım. Sizce hangisini alayım? Hangisi iyidir? Ayrıca anakartıma, sistemime falan uyumsuzluk çıkartır mı?
Western Digital
Seagate
WD olanı aldım ürün 2009 üretimliydi. Disk ikinci el, kullanılmış ve +10 senelik olduğu için sağlık durumları genel olarak kötü. Bana gelen disk çalışmadı bile, hatta çalışan bilgisayarın çalışmasını engelledi. İyi ki iademi kabul ettiler.

Sana tavsiyem gelince çalışsa bile 3-5 ay sonra bozulma ihtimali çok yüksek bir ürüne para verme.

0 çalışma saati olması 0 ürün olduğu anlamına gelmez ama size nispeten iyi bir ürün denk gelmiş.

Sıfır olduğu anlamına geliyor, 2.el aldığım SSD 4 bin saat çalışma saati var uygulamada ne kadar çalıştığı yazıyor. Ama haklısınız bana iyi ürün geldi yoksa 8MB Cache'li bir HDD gelecekti. Sağlık Durumu 100 bu arada.

Hepsiburada'dan 320GB WD almıştım. Ellerinde 320GB olmadığı için 500GB gönderdiler belki sana da öyle denk gelir. 79 lira fiyatı var. Bence Hepsiburada'dan al ve sıfır ürün geldi 0 saat çalışma saati vardı.
Şanslısınız. 500GB disklerin çoğu sıfır oluyor. Tabi arada yine ikinci eller denk gelebiliyor ama çoğu sıfır 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı