Seagate 4TB HDD alınır mı?

Seagate HDD oyun için kötü. WD Blue almaya çalışın. RPM de çok önemli değil.
Buram buram yanlış bilgi kokuyor mesajınız. Seagate neden oyun için kötü? Ve RPM önemli.

O model sunucular için. Bu daha iyi olur:

4 ve 3 TB için pek oyun kullanımına uygun HDD yok.

Buram buram yanlış bilgi kokuyor mesajınız. Seagate neden oyun için kötü? Ve RPM önemli.

Ben ne dedim🤣sen de WD Blue al diyorsun işte.

Arkadaşlar şahsi fikrimdir. 1 Saat çalışıp 15-20 tl kazanıyorum oyunuda 50 saniye yerine 5 saniye bekliyeceğim diye ssdlere deli paralar bağlamaya gerek olmadığını düşünüyorum. hali hazırda 2 adet ssdim var. Ben şahsen her tarzdan oyun indirip kafama göre takılmak istediğim için 4TB bir depolama gereksinimi duyuyorum. HDD önerilerinizi linklerseniz çok sevinirim. Bütçem 1-1.5k arası.

Öneriniz için çok teşekkürler sizin linklediğiniz HDD ile benim linklediğim arasındaki farklar nedir acaba? Pozitif ve negatif yönleri nelerdir?

Öneriniz için çok teşekkürler sizin linklediğiniz HDD ile benim linklediğim arasındaki farklar nedir? Acaba? Pozitif ve negatif yönleri nelerdir?

Devir hızı daha yüksek, daha hızlı. Sizin attığınız 7/24 çalışmaya göre tasarlanmış, sunuculara yönelik bir model. Bu ise son kullanıcıya hitap eden, gündelik kullanıma yönelik bir model.

Geri
Yukarı