Elektronik Seagate 6 TB taşınabilir disk 2400TL

SD kart kullansam olur mu?

2TB'lik SD kartlar bir SSD parasıydı diye hatırlıyorum belki daha da fazladır ki öyle büyük ihtimal, ayrıca SD kartlar 50-40 MB'lik bir okuma sunuyor genellikle oyun oynayacaksanız işinizi kesinlikle görmez.

HDD oyun depolomak için kullanılmaz. "bu oyun depolomak için alınır mı?" diyenler için yazıyorum alınmaz. HDD çekilen videolar resimler depolonmak için iş görür. Diğer türlü HDD çok dayanmaz.

SSD çıkmadığı zamanlarda insanlar oyun yüklemek için yeni bir depolama biriminin çıkmasını beklemiyordu herhalde. D bu tarz taşınabilir HDD'lerde oyun oynanmaz fakat 1-2TB'lik WD veya Seagate HDD'lerde oyun oynanabilir, hattaha bir hard diskim vardı 8 yıl boyunca oyun amaçlı kullandım daha sonra sistemle beraber sattım.

@Peaky Blinders

Kullanılır ama taşınabilirliği tartışılır. Biraz ağır ama USB 3.0 diyor. Benim bir arkadaşım hem laptop hem de masaüstünde aynı oyunları oynadığı için oyunları taşınabilir HDD'ye kaydediyordu ve usb 3.0 üzerinden hızlı şekilde oynuyordu. Sadece her seferinde steam ya da battle.net gibi kütüphaneleri bi okutman gerekiyor her seferinde

Geri
Yukarı