Seagate Barracuda 1 TB sürekli kapanıp açılıyor

SSD veya HDD modeli
Seagate Barracuda 1 TB HDD
Anakart
A320MH
Sistem:
  • Ryzen 5 1600 AF
  • GTX 1050 Ti
  • 16 GB RAM
  • 1TB HDD
  • 120GB SSD
HDD 1-2 haftadır kendini kapatıp açıyor. Oyun açınca sürekli yapmaya başladı. Sinirimi bozuyor artık. Çözümü var mı?

Yenilenmiş demek, şuan piyasada çok var bu ürünlerden bu ürünler ikinci el olarak geçer yani sıkıntı problem çıkarma ihtimalleri çok yüksek, aldığınız ürünün linki var mı? varsa inceleyebilirim.

Ürün yorumlarını incelemenizi tavsiye ederim büyük çoğunluk şikayetçi olmasa da ikinci el geldi diye çok yorum var, bir de çoğu satıcı ürününü refurbished (yenilenmiş) yazmaz çünkü satış olmaz, bu kişiler kesinlikle HDD'yi alıp temizleyip yolluyorlar, alalı 2 haftayı geçmemişse iade edin geçmiş ise satıcıya ulaşın. Ve size önerim İtopya, Sinerji gibi güvenilir yerlerden alın.

Bir de bad sectör taraması vesaire yapın bir de HDD senteniel ile tarayın o zaman kesin belli olur ne kadar çalıştığı ne olduğu sağlığı vesaire. Bir de HDD Tune de kullanabilirsiniz o da iyidir.

Ürün yorumlarını incelemenizi tavsiye ederim büyük çoğunluk şikayetçi olmasa da ikinci el geldi diye çok yorum var, bir de çoğu satıcı ürününü refurbished (yenilenmiş) yazmaz çünkü satış olmaz, bu kişiler kesinlikle HDD'yi alıp temizleyip yolluyorlar, alalı 2 haftayı geçmemişse iade edin geçmiş ise satıcıya ulaşın. Ve size önerim İtopya, Sinerji gibi güvenilir yerlerden alın.

Temmuz ayında almıştım. Bir de az önce Windows güncellemesi varmış onu yaptıktan sonra yeniden başlatırken ekranda D diski ile ilgili bir yazı çıktı dosyaları tek tek bir şey yapıyordu da ekran hemen geçti orayı.

Temmuz ayında almıştım. Bir de az önce Windows güncellemesi varmış onu yaptıktan sonra yeniden başlatırken ekranda D diski ile ilgili bir yazı çıktı dosyaları tek tek bir şey yapıyordu da ekran hemen geçti orayı.
Anladım, dediğinizi pek bilemem görmeden ne olduğunu, size dediğim gibi HD Tune vesaire indirin o zaman her şeyi görürsünüz kaç gün çalıştığını görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı