Seagate Barracuda 2TB 7200RPM 256MB sağlığı kötü gözüküyor

clark kent

Hectopat
Arkadaşlar, ürünü alalı daha 1 ay oldu. HDD test programlarına bakıyordum, HDD Life Pro programı ile olan sonuç kafamı karıştırdı. Sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    185,1 KB · Görüntüleme: 88
  • Adsız.png
    Adsız.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 89
  • 7.png
    7.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 83
  • 5.png
    5.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 79
Bana sıkıntı yok gibi geldi. Sağlık durumu iyi duruyor. HDD Life Pro programını bilmiyorum. HD Tune ile de Quick Scan kapalı olarak test yapabilirsiniz.

Okuma ve yazma hızları bence iyi. HDD diskin sağlık durumunu kontrol etmek için HDTune kullanır mısınız? Badsector taraması diskin sağlığı ile ilgili ciddi bir kontroldür. Bunun haricinde bence gözle görülür bir sorun yok gibi. Performansını vermiş gayet.

Bana sıkıntı yok gibi geldi. Sağlık durumu iyi duruyor. HDD Life Pro programını bilmiyorum. HD Tune ile de quick scan kapalı olarak test yapabilirsiniz.

Evet HDD Life Pro direkt olarak yanlış sonuç gösterdiğini düşünüyorum hani kargo sürecinden hasar almış olabilir hocam. 1 ayda hangi marka olursa olsun durduk yere bozulmamalı. HD Tune veya CrystalDiskInfo kullanın.

Okuma/yazma hızları, sağlığı vs. diğer Barracuda'lara göre gayet iyi bence, ben de aynı HDD'nin 1TB modleini kullanıyorum sağlığı hızlı düşüyor.

Geri
Yukarı