Seagate Barracuda 2TB HDD test sonuçları nedir?

ErnY

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
SSD veya HDD modeli
Seagate Barracuda 2TB
Arkadaşlar bu konuda yeniyim. Aldıgım Seagate Barracuda marka 2TB HDD'nin sağlığını test etmek istiyorum internette araştırdım biraz ama değerlerden anlamadım CrystalDiskMark test sonucumu alta koyacagım. Başka bir test önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1100.png
    Screenshot_1100.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
bende bu hdd oyun için alacağım üzer mi?
yorumları gayet iyiydi marka zaten bilindik üzmez bence ama test edip bilgilendiririm seni

yeni testler yaptım arkadaşlar sanırsam error scan kısmı sorunsuz ama okuma değerlerini falan bilmiyorum iyi mi kötü mü

Screenshot_1102.png
Screenshot_1103.png
Screenshot_1101.png

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Sonuçlar normal gibi görünüyor bence ama @hakan yaeger okusun daha iyi olur. Ama keşke onun yerine Western Digital 2 TB WD20EZBX alsaydın.

Geçenlerde aldığım 2 TB WD Blue -WD20EZBX marka faciasından sonra ben de uygun fiyatlı olduğu için bu HDD'yi tercih ettim. Test sonuçları sizinkiyle aynı. Şimdilik kullanacağız bakalım. Yazmaya ve okumaya başlarken biraz sesi geliyor ama pek sorun etmiyorum.

x54.PNG

Son düzenleme:
Geçenlerde aldığım 2 TB WD Blue -WD20EZBX marka faciasından sonra ben de uygun fiyatlı olduğu için bu HDD'yi tercih ettim. Test sonuçları sizinkiyle aynı. Şimdilik kullanacağız bakalım. Yazmaya ve okumaya başlarken biraz sesi geliyor ama pek sorun etmiyorum.

Eki Görüntüle 1606297
hocam hdd yüklediğiniz oyunu oynadığınızda ses gelme durumu nasıl? ona göre alacağım da. Geçmişte HDD kullandıklarım da ses geliyordu yüklenme sırasında

hocam hdd yüklediğiniz oyunu oynadığınızda ses gelme durumu nasıl? ona göre alacağım da. sdd ses yok. geçmişte HDD kullandıklarım da ses geliyordu yüklenme sırasında
Benim gerçekten bir SSD kadar sessiz çalışıyor. Ben bu HDD'yi gidip bizzat elden teslim aldım AVM üzerinden. Sadece bilgisayar ilk açılışında o cızırtılı kafa sesi geliyor ve kapanışta geliyor. RDR2 gibi yüksek boyutlu oyunları onun üzerinden oynuyorum hiçbir problem yaşamadım. Ama sizler de nasıl olur bilemiyorum herkes çok şikayetçiydi aslında korkarak almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı