Seagate Barracuda 2TB sadece depolama için alınır mı?

threefold

Picopat
Yer
Ankara
Sadece anime ve dosya depolamak için bir hard disk almayı planlıyorum. Araştırmalarımı yaparken Seagate Barracuda 2TB gözüme çarptı ve incelemelerini okuduğumda herkesin memnun kaldığını gördüm. Oyun oynamadığım için RPM değeri daha düşük olan bir hard disk almak daha mı iyi olur? Bu RPM değeri hard disk ömrünü etkiler mi?

Bu da düşünülebilir:

Toshiba P300'ün sesli çalıştığını söyleyenler vardı, yanlışım varsa düzeltiniz.
Western Digital veya Seagate modellerini tercih edebilirsiniz, bu iki marka arasında kalite olarak çok bir fark yok. Bütçenize uygun olan modeli alabilirsiniz.

Western Digital veya Seagate modellerini tercih edebilirsiniz, bu iki marka arasında kalite olarak çok bir fark yok. Bütçenize uygun olan modeli alabilirsiniz.
Benim bildiğim kadarıyla rahatsız edecek kadar sesli çalışmıyor, Barracuda’da sesli çalışan bir model zaten.

Bütçeye hangisi uyuyor ise o tercih edilmeli dediğiniz gibi.

Western digital veya Seagate modellerini tercih edebilirsiniz, bu iki marka arasında kalite olarak çok bir fark yok. Bütçenize uygun olan modeli alabilirsiniz.

Ben kullanıyorum sessiz. Seagate alınmaz WD Blue alması daha iyi. Seagate pişmanlıktır.

Western digital veya Seagate modellerini tercih edebilirsiniz, bu iki marka arasında kalite olarak çok bir fark yok. Bütçenize uygun olan modeli alabilirsiniz.

P300 Toshiba'nın en iyi disklerinden birisidir.
Biraz seslidir ama WD'nin Black serisi kadar değil.
Kasadaki fanların sesi ile karışınca duymazsın bile.

Geri
Yukarı