Seagate Barracuda 7200RPM HDD değerleri nasıl?

PNY CS900 kullanıyorum ben 480GB bir yılı aşkındır. Hız düşüşü ve sağlığı açısından bir problem yaşamadım bir bakın isterseniz.
E spor var ve hiki vision diye bir marka vardı uygun fiyata onlar nasıl sizce ultra performans vardı bide

Hocam bide şimdi hd tune ile yaptım nasıl
IMG_20230424_121857.jpg

IMG_20230424_122039.jpg

Son düzenleme:
Hocam ben buna Windows 8 kursam ne olur nasıl yani idare eder

Yani ne anladınız ki ben anlamıyorum fazla
Ne kurarsanız kurun hocam HDD içine farketmez, sadece SSD içine Windows kurarsanız açılıp kapanma hızı önemli derecede artar daha rahat bir Windows kullanmış olursunuz. HDD'de Performans düşüklüğü var fakat sağlığında bir tehlike gözükmüyor.

Ne kurarsanız kurun hocam HDD içine farketmez, sadece SSD içine Windows kurarsanız açılıp kapanma hızı önemli derecede artar daha rahat bir Windows kullanmış olursunuz. HDD'de Performans düşüklüğü var fakat sağlığında bir tehlike gözükmüyor.
Sağlık zaten iyiydi bad sector gözükmüyor

Sıkıntı yok o halde hocam kullanmaya devam.👍🏻
Hocam iade ye yolluyom

@GGRAVE
,
Hocam ssd aldım ama pc sata 2 oldu için hızlar düsük geldi ama iyi oldu fark yaptı

Hocam iade ye yolluyom

@GGRAVE
,
Hocam ssd aldım ama pc sata 2 oldu için hızlar düsük geldi ama iyi oldu fark yaptı
Hocam bu hdd nin hızı normalmiş 7200 rpm bu kadar veriyor muş yeni öğrendim yani sata3 olsada sata 2 de tam hız veriyor ama sata 3 olan ssd öyle değil sata 2 ye takınca düşüyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı