Rehber Seagate Barracuda HDD'ler neden alınmamalı?

Bunu buraya sormak yerine konu açmaya ne dersin? Ayrıca konuyu açan kişi de sanırım foruma daha girmiyor. Ek olarak bunları burada sormak ban sebebi, kendi konunu aç. Orada istediğini sor.

Bunu buraya sormak yerine konu açmaya ne dersin? Ayrıca konuyu açan kişi de sanırım foruma daha girmiyor. Ek olarak bunları burada sormak ban sebebi, kendi konunu aç. Orada istediğini sor.

Öncelikle ban sebebi olduğunu bilmiyordum, bu konuyu açan kişi benim dünden beri bir bilirkişi var mı diye bekliyorum forumda ama boşa bekliyorum galiba.

Öncelikle ban sebebi olduğunu bilmiyordum, bu konuyu açan kişi benim dünden beri bir bilirkişi var mı diye bekliyorum forumda ama boşa bekliyorum galiba.
@hakan yaeger hala giriyor ara sıra galiba. O da bu konularda bilgili. SSD ler hakkında bilgisi var ama HDD hakkında emin değilim.

@hakan yaeger hala giriyor ara sıra galiba. O da bu konularda bilgili. SSD'ler hakkında bilgisi var ama HDD hakkında emin değilim.

Normal hard disklerde proplem yok ama Enterprise sürümleri kafamı karıştırdı, SSD'ler hepsini sıkıntısız destekliyor ama veri kayıplarını ssd den kurtaramayabilirisin.

Enterprise diski alıp ne yapacaksın? Onlar kurumsal alanlarda kullanılıyor. Git sata SSD al paran çok yoksa.

@PossibleTurco
Konuya sen nasıl bir kralsın diye başlamak istiyorum
Benim derdim 4 tb harddisk almak istiyorum ve büyük bir arşivim var kaybetmek istemiyorum. Hangi harddiski kullanabilirim fikri olan varsa yazar ise sevinirim. İyi günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…