Seagate FireCuda 1 TB nasıldır?

alptimuçin

Kilopat
Yer
NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
Process Engineer
Merhaba dostlarım, aşağıda linkini paylaşacağım ürünü aldım bugün. İndirimi yakalamışken çok ucuza alayım dedim. Kullanan var mı, memnun musunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Not: Laptop için aldım normalde SSD kullanıyorum bunu depolama için aldım.

Seagate FireCuda 1TB 2.5" SATA-III 5400 RPM Hybrid-HDD Fiyatı

1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata 480GB SSD vardı dün indirimlerde 3 çeşit SSD görmüştüm bu fiyata. Şimdi kağıt üzerinde güzel gözüküyor lakin bütün bir dosya kopyala bakalım 140mb/sn stabil alacak mısın? Dene.

140mb/sn ise alınır bu değerleri vermiyorsa normal 1TB HDD alınabilirdi o parayla. @Anil26

Hepsini geçtim depolama işlerini taşınabilir HDD lerde tutmak daha iyi boşuna PC yi meşgul etmemek lazım. Hem önemli verileri daha iyi korumuş oluruz bu şekilde.

O fiyata 480GB SSD vardı dün indirimlerde 3 çeşit SSD görmüştüm bu fiyata. Şimdi kağıt üzerinde güzel gözüküyor lakin bütün bir dosya kopyala bakalım 140mb/sn stabil alacak mısın? Dene.

Hocam belirttiğim gibi sistemde zaten ssd var 480 gb lık ben sadece depolama için hdd arıyorum. Ayrıca harici hdd var ama 2. harici taşımak istemiyorum. Sadece kullanan var ise yorum yaparsa çok güzel olur :) Teşekkür ediyorum.
5400rpm önermem

7200 rpm hdd laptoplarda fazla enerji tüketir ayrıca 7200 ihtiyacım yok ve olsa da bütçem yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı