Seagate FireCuda 120 500 GB 562 TL!

870 Evonun sayfasında MLC yazıyor ama ben mi yanlış yorumladım? 3 bit multi olunca triple yani TLC mi oluyor acaba? Öyleyse acemiliğime denk gelmiş.
  • STORAGE MEMORY​

Samsung V-NAND 3bit MLC
Hocam MLC falan değil. Bu bir kandırmacası Samsung'un.
Şu konuyu okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Samsung MLC kavramının esnekliği ile kandırıyor milleti. MLC sadece hücre başına 2 bit veri depolayabilen bir NAND türü. TLC ise hücre başına 3 bit veri depolar. 3 Bit MLC yazınca MLC olmuyor yani. TLC aslında kendisi.
Fiyat güzel.

870 Evo'nun da fiyatı çok iyi;
Maalesef iyi değil artık hocam. İndirim bitmiş. Ama alternatif tükenmez;
Benim 250 GB versiyonunu kullandığım Barracuda 120'nin 500 GB versiyonu güzel bir indirime girmiş.

Benim 250 GB versiyonunu kullandığım Barracuda 120'nin 500 GB versiyonu güzel bir indirime girmiş.
Ah Barracuda, üzümlü kekin. :D

Bu fiyata Barracuda yerine Samsung veya Sandisk Ultra 3D tercih ederdim ancak yine de fena değilmiş fiyatı.

Ah Barracuda, üzümlü kekin. :D

Bu fiyata Barracuda yerine Samsung veya Sandisk Ultra 3D tercih ederdim ancak yine de fena değilmiş fiyatı.
Hocam 487 TL olmuştu Barracuda 120 500 GB versiyonu. Şimdi baktım artmış. Ben paylaştığımda fiyatı 487 TL civarındaydı. Şu an mesela Barracuda 120 yerine Firecuda 120 alırım 10-20 TL daha verip. :)
SSD'nin fiyatı yine düşmüş. Bu sefer 562 TL olmuş. Acaba 550 TL'nin altını görür müyüz? :D @MisakiTaro

Geri
Yukarı