Elektronik Seagate FireCuda 510 250 GB M.2 NVMe SSD 399 TL!

Çok kaliteli bir SSD.

1TB G2 almayı planlıyorum. 1GB'ı 0.98 kuruşa denk geliyor. Bunun fiyatı GB fiyatında çok fazla sayılır, ama 400TL'den fazla parası çıkışmayanlar için gayet güzel görünüyor.

1TB G2 almayı planlıyorum. 1GB'ı 0.98 kuruşa denk geliyor. Bunun fiyatı GB fiyatında çok fazla sayılır, ama 400TL'den fazla parası çıkışmayanlar için gayet güzel görünüyor.

Malzeme ve nakliye israfı bu yüzden. Bunun maliyeti atıyorum 15 dolar ise 1 TB olanın 60 yerine 30 dolar. Kullanıcı için de çok ideal değil özellikle tek M.2 slotu varsa. İleride bunu ya söküp satacaksın ya da sistemin kalanını SATA ile dolduracaksın. 64 ve 120'den sonra bunların da tarih olma vakti geliyor.

Lexar NM700 256 GB modeli de şu an Trendyol'da 383 TL. Nays ile 330 TL civarına geliyor o da DRAM'li güzel bir SSD isteyen bakabilir.

Pek de güzel değil, her DRAM'li model iyi çıkmıyor. NM 700'ın yazma hızı düşüyor ve fazla ısınıyor aynı kronik sorunlu Adata'lar gibi. Alınır mı evet ama çok da yüksek beklentiye girilmemeli.

Özellikle M.2 soğutucu bloğu olmadan kullanmazdım ben.

Pek de güzel değil, her DRAM'li model iyi çıkmıyor. NM 700'ın yazma hızı düşüyor ve fazla ısınıyor aynı kronik sorunlu Adata'lar gibi. Alınır mı evet ama çok da yüksek beklentiye girilmemeli.

Özellikle M.2 soğutucu bloğu olmadan kullanmazdım ben.
Aynen ısınıyormuş ama bu düşük bütçeler için alınabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı