Seagate Harddisk Servisten Ne Zaman Gelir?

Az önce tekrar aradım şubeyi, 10 dakika konuştuk adamla.
İlk önce dedim ayın 22'sinde size verdim bu ayın 22'si geliyor, 1 ay dolacak yasal iade hakkım var dedim, yok diyor her ürün garantiye gittiği anda o yasal süreç başlıyor.
Diyor anakartınız gönderildi, yeni BİOS yazılmış, (telefonda okunuşunu değil direk BİOS diyor, nasıl teknisyen ise)
Ram'lerde servise gitti diyor emin olamadık, bozuk mu değil mi diye, bozuk değilmiş diyor. :D
Son olarak Harddisk servise gitmiş oda maximum 1 haftaya gelir dedi.
Biraz baskı yapınca şuandan itibaren sürenin kısalması için her şeyi yapacağız dedi. Bıktım vallahi bıktım.

Az önce tekrar aradım şubeyi, 10 dakika konuştuk adamla.
İlk önce dedim ayın 22'sinde size verdim bu ayın 22'si geliyor, 1 ay dolacak yasal iade hakkım var dedim, yok diyor her ürün garantiye gittiği anda o yasal süreç başlıyor.
Diyor anakartınız gönderildi, yeni BİOS yazılmış, (telefonda okunuşunu değil direk BİOS diyor, nasıl teknisyen ise)
Ram'lerde servise gitti diyor emin olamadık, bozuk mu değil mi diye, bozuk değilmiş diyor. :D
Son olarak Harddisk servise gitmiş oda maximum 1 haftaya gelir dedi.
Biraz baskı yapınca şuandan itibaren sürenin kısalması için her şeyi yapacağız dedi. Bıktım vallahi bıktım.
İnşallah olurda en kısa zamanda kavuşursun sistemine :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı