Seagate HDD değerleri normal mi?

Bütçe
1
FPS düşmesi disk kaynaklı bir şey değildir hocam. Eğer oyun donuyorsa, diskte bir sorun olabilir. Ayrıca bu hızlarda hiç normal değil, diskin okuma hızları nedir?
okuma hızı ne çok bilmiyorum ama 5900RPM

Değerlerin düşük muhtemelen eski bir HDD kullanıyorsun, belki de 5400RPM falandır. Bende WD Blue var 150-150 çıkıyor okuma yazma.
5900 hocam Seagate nin bir harddiski

FPS düşmesi disk kaynaklı bir şey değildir hocam. Eğer oyun donuyorsa, diskte bir sorun olabilir. Ayrıca bu hızlarda hiç normal değil, diskin okuma hızları nedir?
çok fazla teste soktum ama sorunlu bir yer gözükmüyordu oyunlarda bir anda aşırı takılma oluyor süper mario da bile takılabilir belki ama bu depolama alanalrı değiştikten sonra oldu

Okuma yazma değerleri bence bir HDD için kötü. FPS düşmesi değil de drop kaynağı olabilir kast ettiğiniz oysa.
Fotoğrafın daha düşük kalitelisi yok muydu(!)
Diskin linkini atabilir misiniz?
zaten ben drop yazmıştım ama oto düzeltme düşmesi olarak düzeltmiş 2.si ise ekran görüntüsünü direkt prtscr tuşu ile aldım herhangi bir kamera vs. kullanmadım.
Seagate Pipeline HD HDD (320 GB) bu da diskin linki

okuma hızı ne çok bilmiyorum ama 5900RPM

5900 hocam Seagate nin bir harddiski

çok fazla teste soktum ama sorunlu bir yer gözükmüyordu oyunlarda bir anda aşırı takılma oluyor süper mario da bile takılabilir belki ama bu depolama alanalrı değiştikten sonra oldu

zaten ben drop yazmıştım ama oto düzeltme düşmesi olarak düzeltmiş 2.si ise ekran görüntüsünü direkt prtscr tuşu ile aldım herhangi bir kamera vs. kullanmadım.
Seagate Pipeline HD HDD (320 GB) bu da diskin linki
Tarihi eser niteliginde bir disk. Muhtemelen ikinci el.

Genel olarak sağlam disklerin sonuçları 110 çıkabiliyor hocam.
Ham değeri [10] DEC'e alırsanız daha rahat bakabilirim ve en ufak bir bilgim yok.
Beni WD Blue 100lerde çıkıyordu en son. 9 senelik disk herhalde i7 3770li kasayla girdi eve.

Merak ettim tekrar bakacağım sizinki mi zirvede benimki de mi sürünmeye geçti diye :D
Hocam yardım edebilirseniz güzel olur :)

Geri
Yukarı