Seagate mi, WD mı?

Bende de wd blue 1 tb 7200rpm var memnunum bi sıkıntısı yok ama hızı falan artık yetmiyor bence sen gidip ssd almayı düşünebilirsin yüksek hafızalı. Verdiğin paraya değsin en azından.

HDD'ler WD'nin fabrikasında üretiliyor. Yani çok bir fark yok. Eger bütçeniz varsa 64MB 7200 RPM alın. Eğer bunlardan biriyse bence 32 MB olan WD alın.

WD'nin intellipower(güce göre hız) özelliğini görmedim. O yüzden Seagate 7200RPM olduğu için daha önde. Fakat 16 MB çok az, diskin ayni anda bir sürü işi yapamayacaktır.

Seagate kullanmadım, bilmiyorum ama şu anda 2 WD HDD kullanıyorum. Birisi ilk bilgisayarımı aldığım 2007 yılından beri benimle ve 31.000+ saatlik bir çalışma süresi var, hala sıkıntısız çalışıyor. Diğeri de yaklaşık 3.5 yıldır benimle ve onun da 10.000+ saatlik bir çalışma süresi var ve o da aynı şekilde sıfır bad sector ile çalışıyor. Ben WD diyorum.

WD de kaliteli Seagate de. Ama benim tavsiyem Seagate olanı alman çünkü diskin dönüş hızı 7200 RPM.
bende seagate 320 byte ile wd nin 160 lığı var sence hangisini takayım pc ye
WD de kaliteli Seagate de. Ama benim tavsiyem Seagate olanı alman çünkü diskin dönüş hızı 7200 RPM.
bende seagate 320 byte ile wd nin 160 lığı var sence hangisini takayım pc ye

Yeni konular

Geri
Yukarı