Seagate Momentus 750 GB Masaüstü PC'ye takılır mı?

• Konuyu başlatan GGA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 311

GGA

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

HDD arayışındaydım fakat kullandığım notebook arızalandı ve başlıkta belirttiğim ürün boşa çıktı. Kullanmış olduğum bilgisayarın anakartı MSI B460M PRO DDR4 ve şu an M.2 SSD ile kullanıyorum. Yetersiz geldiği için bu HDD bu anakarta uyumlu olur mu? Bağlantı için ne yapmam gerekir? Yardımınızı rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takılır hocam. Anakartın kutusundan SATA kablosu çıkması gerekiyor. PSU'dan da besleme kablosu takarsanız tamamdır. SATA kablosunu boş bir SATA portundan HDD'ye takabilirsiniz.

Merhabalar,

HDD arayışındaydım fakat kullandığım notebook arızalandı ve başlıkta belirttiğim ürün boşa çıktı. Kullanmış olduğum bilgisayarın anakartı MSI B460M PRO DDR4 ve şu an M.2 SSD ile kullanıyorum. Yetersiz geldiği için bu HDD bu anakarta uyumlu olur mu? Bağlantı için ne yapmam gerekir? Yardımınızı rica ederim.
2.5 inch yuvası, boşta sata güç ve sata veri kablosu varsa takılır da 5400rpm dönüyordur o disk muhtemelen. Tavsiye etmem kullanmanızı.

Öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Emin olamadığım için internetten baktım 7200 Rpm yazıyor. Eve gider gitmez hemen anakart kutusunun içerisindeki kabloları bakıp montajını yapmaya çalışacağım. Umarım sorunsuz yapabilirim..
Dediğiniz şekilde yaptım ve sorunsuz oldu. Teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı