Seagate Skyhawk 8 TB Harddisk Alınır mı?

%deniz%

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar, bir ikinci el sitesinden bu harddiski buldum pazarlıkla 400 TL'ye kadar düşürdüm. Yalnız kafamda bir soru var. Bu harddiski araştırdığımda güvenlik disk'i yazıyor. Halbuki ben bunu depolama ve bazı büyük boyutlu oyunlar için kullanacağım bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
O diski 400TL fiyata bulmuşsanız kesinlikle alın. Sorunuza gelirsek evet, gayet performanslı, sağlam ve uzun ömürlü bir HDD olacaktır sizin için, tabii yine de kullanımınıza bağlı. RPM, Cache gibi teknik değerler de güzel. Amacınızı karşılar.

400 tlye beleş hocam o kesinlikle alın sağlamsa.
Ben 6 ay önce seagatenin 1 TB taşınabilir harddiski 250 tlye almıştım.
(şimdi baktım fiyatları 320-350 TL olmuş)
Siz neredeyse 1 TB fiyatına 8 TB alıyorsunuz.
Ki fiyatlara da baktım en düşük 1500 den başlıyor.
Çok uzattım hocam alın siz onu :D

Herkesin çok aşina olduğu bir birim değil. O yüzden alışmadık ağızda terabayt durmuyor [emoji16] Satan arkadaş takas karşılığı almış. Statik poşette sarılı vaziyette. Hatta test etmek için aparatların varsa getir testini yap öyle al dedi.
Tamamen çalışır olduğunu biliyorsan kaçırma bence.

Terabyte olacaktı yanlış yazmışsın sanırım :)

Alacam yarın sabah kısmetse. Halihazırda sistemde kullandığım Sandisk Extreme Pro 500 GB m.2 ssd'im var. Bu harddiski depolama için kullanıcam.
400 tlye beleş hocam o kesinlikle alın sağlamsa.
Ben 6 ay önce seagatenin 1 TB taşınabilir harddiski 250 tlye almıştım.
(şimdi baktım fiyatları 320-350 TL olmuş)
Siz neredeyse 1 TB fiyatına 8 TB alıyorsunuz.
Ki fiyatlara da baktım en düşük 1500 den başlıyor.
Çok uzattım hocam alın siz onu :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı