Seagate vs. Toshiba High Performance

-UGUR-

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle genel olarak kasamı oyun amaçlı kullanıyorum. İçinde şu an WD SSD mevcut. Oyunlarım SSD'ye sığmadığı için bir de HDD almam lazım. 2TB yeterli olur, sizce Seagate mi Toshiba High Performance modeli mi? Hangisi oyun için daha iyi? İkisi de 7200RPM olduğundan karar veremedim.

Seçeneklerde yok ama ben WD Blue öneririm.
SSD yoksa en başta bir SSD al, markası james donkey olursa hızlı olur. Ucuzundan 120 GB'lık al. Sonra gir letgoya WD Blue veya Seagate marka istediğin GB modeli al. Ama en önemli olan Samsung marka alma.
Eşek önerip Samsung önermemek. Garip.

Aga SSD yoksa e başta bir SSD al markası james donke olursa hızlı olur. Ucuzundan 120 GB'lık al. Sonra gir letgoya WD Blue veya Seagate marka istediğin GB lısını al. Ama en önemli olan Samsung marka alma. Çok kötü.

İlk defa Samsung'a kötü diyen birisini gördüm.

Bu bütçede en iyisi, Seagate almayın.

@keremcan3090 James Donkey'nin daha iyi olduğunu, ikinci el depolamanın iyi bir alternatif olduğunu ve Samsung'un berbat bir marka olduğunu nereden çıkardınız?
Alakası bile yok.

Aga SSD yoksa e başta bir SSD al markası james donke olursa hızlı olur. Ucuzundan 120 GB'lık al. Sonra gir letgoya WD Blue veya Seagate marka istediğin GB lısını al. Ama en önemli olan Samsung marka alma. Çok kötü.

James Donkey olursa iyi olur? :D.

SSD yoksa en başta bir SSD al, markası james donkey olursa hızlı olur. Ucuzundan 120 GB'lık al. Sonra gir letgoya WD Blue veya Seagate marka istediğin GB modeli al. Ama en önemli olan Samsung marka alma.
Sen kimin yan çarısın 😂

Geri
Yukarı