Çözüldü SearchApp.exe ve SearchHost Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Javaqin

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci ve Müzisyen
Bunları araştırdığımda karşıma böyle sonuçları çıktı sizin düşünceniz nedir? (Sorun çıkaracaksa ayarlardan bilgisayarı sıfırlamamı önerir misiniz?)
bir.png
iki.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın. Bulunan virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve potansiyel olarak istenmeyen yazılım - dosyaları silin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer rahat edemiyorsanız temiz kurulum yapın.
Searchapp Windows'un arama kisminin islemi. Normalde virus degil.

Searchprotcol.exe Orjinal exe Bunun yerini almaya çalışıyor gibi gözüküyor virüs büyük ihtimal. Ama internette hakkında bulamadım bir şey sen nerede buldun bu yazıyı?

Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın. Bulunan virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve potansiyel olarak istenmeyen yazılım - dosyaları silin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer rahat edemiyorsanız temiz kurulum yapın.

Çözüm
Searchprotcol.exe Orjinal exe Bunun yerini almaya çalışıyor gibi gözüküyor virüs büyük ihtimal. Ama internette hakkında bulamadım bir şey sen nerede buldun bu yazıyı?
Programın adını yazdığımda attığım sonucu çıkarttı.

Onermem. Sifirlama islemi zaten viruslerin silinecegini garantilemez. Temiz kurulumla silinir. Virus suphesi varsa once antivirus ile tarama yapmak gerekir.
Kaspersky ile taradım ama herhangi bir sorun göstermedi.

İçim hiç rahat değil temiz kurulum yapıcam.

Geri
Yukarı