Seat Cordoba Signo dijital klimayı manuel yapma

İsimsiz kral

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2001 model Seat Cordoba Signo aracım var. Bu aracların kronik sorunu dijital klima kontrol, teyp ve yol bilgisayarını gösteren ekran sıkıntılı. Ben bu ekran yerine oraya bir double teyp yapmak ve dijital klimayı manuel yapmak istiyorum. Teyp hariç tahminen ne kadar olur ve ileride bir sıkıntı çıkarır mı?

Arkadaşlar 2001 model Seat cordoba signo aracım var. Bu aracların kronik sorunu dijital klima kontrol, teyp ve yol bilgisayarını gösteren ekran sıkıntılı. Ben bu ekran yerine oraya bir double teyp yapmak ve dijital klimayı manuel yapmak istiyorum. Teyp hariç tahminen ne kadar olur ve ileride bir sıkıntı çıkarır mı?

Teyp alacaksan paraya kıy iyi marka, Bluetooth'lu al. Ben param olmadığı için bluetoothsuz aldım ve pişmanım.

Arkadaşlar 2001 model Seat cordoba signo aracım var. Bu aracların kronik sorunu dijital klima kontrol, teyp ve yol bilgisayarını gösteren ekran sıkıntılı. Ben bu ekran yerine oraya bir double teyp yapmak ve dijital klimayı manuel yapmak istiyorum. Teyp hariç tahminen ne kadar olur ve ileride bir sıkıntı çıkarır mı?

Dijital klimayı analog klima yapmak için torpidoyu sökerek tüm klima sistemini değiştirip (motorlu klapeler sökülüp analog halatlı klape takılmalı) uygun panel alınıp halatlar konumlandırıldıktan sonra manuel sisteme dönüş yapmış olursunuz tabii iş bununla bitmiyor araç içerisi can bus sistemi kullanıyor ise aracın manuel klimalı modelinin barametresi bulunup mevcut araca yüklenmeli yani iş biraz zahmetli ve ücreti ustasına göre değişmekle birlikte oldukça yüksek... Teyp ise zaten piyasada birçok model mevcut kendiniz inceleyip fiyat bandına uygun özellikler barındıran bir cihaz alabilirsiniz.

Dijital klimayı analog klima yapmak için torpidoyu sökerek tüm klima sistemini değiştirip (motorlu klapeler sökülüp analog halatlı klape takılmalı) uygun panel alınıp halatlar konumlandırıldıktan sonra manuel sisteme dönüş yapmış olursunuz tabii iş bununla bitmiyor araç içerisi can bus sistemi kullanıyor ise aracın manuel klimalı modelinin barametresi bulunup mevcut araca yüklenmeli yani iş biraz zahmetli ve ücreti ustasına göre değişmekle birlikte oldukça yüksek... Teyp ise zaten piyasada birçok model mevcut kendiniz inceleyip fiyat bandına uygun özellikler barındıran bir cihaz alabilirsiniz.

Aracın torpidosu bu şekilde aşağıdaki örnekte klima tuşları direk sökülmüş. O klima tuşlarının yerine sadece döndürmeli klima tuşu taksam yeterli olmaz mı? ya da piyasada dijital klima bilgisi gösteren bir double teyp varsa o taksam bu ekranın işlevini görür mü?

Dosya Ekleri

• SEAT-Cordoba-2086_4.jpg
    SEAT-Cordoba-2086_4.jpg
    194,4 KB · Görüntüleme: 283
  • 1e99d0b8439be71adf49b097e40cd692.jpeg
    1e99d0b8439be71adf49b097e40cd692.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 752
Aracın torpidosu bu şekilde aşağıdaki örnekte klima tuşları direk sökülmüş. O klima tuşlarının yerine sadece döndürmeli klima tuşu taksam yeterli olmaz mı? Ya da piyasada dijital klima bilgisi gösteren bir double teyp varsa o taksam bu ekranın işlevini görür mü?

Otomatik klima ve değişken iklim kontrolü mevcut maalesef tuş veya panel değişimi ile çözülemez anlattığım değişimler gerekli fakat can bus uyumlu bir Android multimedya takılır ise klima kontrolünü de sağlayabilir fakat alırken mutlaka uygunluğu kontrol edilmeli.

Geri
Yukarı