Seat leon ikinci el fiyatları

demirdrgn

Hectopat
Daha fazla  
2017 Seat leon bakıyorum, makyajlı kasa. Fiyatlar 50.000TL'ye kadar fark ediyor. Mesela bakıyorum bir araç 5000TL tramerli değişeni yok, 190.000 - 200.000 arası. Bir başkası ise aynı donanımdaki arabayı 230.000 TL'ye koymuş, ağır hasar kayıtlı. Piyasanın içinde olup olaya hakim olanlar yardımcı olabilir mi hangi fiyatları dikkate almam gerektiği konusunda? Pazarlık payı mı koyuyorlar anlamadım ki.
Not: Arabam ne kadar eder tarzı uygulamalarda en donanımlı paketin tramersizleri 200.000TL bandında gözüküyor. Yardım :(

Hocam serbest piyasa herkes kendi kafasına göre yazıyor, ciddi satıcılar normal fiyatından yazıyor. Eğer aklınızda olan arabayı atarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Hocam serbest piyasa herkes kendi kafasına göre yazıyor, ciddi satıcılar normal fiyatından yazıyor. Eğer aklınızda olan arabayı atarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Hocam motor 1.4tsi veya 1.4ecotsi olacak. Donanım paketi de fr, yıl olarak da 2017 ve üstü. Bütçe, Max 220k yani benim esas sormak istediğim bu 200.000TL olan araçlar, sigorta kullanılmadan toplanan araçlar mıdır neden 260k ya kadar uzanıyor?
Örneğin mevcut aracımın piyasası belli, ağır hasarlıysa 120 temiz ise 150 den satılıyor.

Sarı siteye giriyor adam, bakıyor arabasına misal elinde Honda Civic 1.5 ex var bakıyor piyasasına adam koymuş 35'den, inceliyor ilanı "ulan benim arabam daha güzel(!)" deyip koyuyor 40'dan. Sabit değil yani fiyatlar.

Hocam motor 1.4tsi veya 1.4ecotsi olacak. Donanım paketi de fr, yıl olarak da 2017 ve üstü. Bütçe, Max 220k yani benim esas sormak istediğim bu 200.000TL olan araçlar, sigorta kullanılmadan toplanan araçlar mıdır neden 260k ya kadar uzanıyor?
Örneğin mevcut aracımın piyasası belli, ağır hasarlıysa 120 temiz ise 150 den satılıyor.
Hocam araç sahibi ile görüşüp bilgi alacaksınız, plaka ve şasi numarasından sorgulama yapın, hiç bir şey yok diyorsa gidip expertiz'e sokun aracı öyle alın. Biz araç sahibi olmadığımız için ne olduğunu bilmemiz mümkün değil :D

2017 de 85bin TL ye alınmış bir araba için sıkı pazarlık yapmanız durumunda ciddi kar edebilirsiniz. Şuan kimse harıl harıl Leon FR aramıyor emin olun. Kâr'dan zarar edecek edecekse de adam eğer çok sıkışıksa.

Geri
Yukarı