Sebepsiz yere ban atmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Geçenlerde evet bir ban yedim fakat ardından korsana teşvik adlı bir ban yedim. Bunu hangi sevgili moderatör yaptıysa babalar gibi ortaya çıkabilir mi? Bir de konuyu silmezseniz memnun olurum. @Recep Baltaş @Ali Güngör bence bir moderatörleri gözden geçirme vakti geldi.
Evet belirli bir açıklama bekliyorum. Üzerine ban attılar ama hangi mesajım onu eklememiş sevgili moderatör. Konumun silinmesini istemiyorum bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat İPTV kaçak olarak geçmemekte. Siz alırsınız artık ne kadar ise sonrasında yıllık açtırırsınız. Modemler de neden İPTV desteği var denmekte? Parasını verdiğim herhangi bir şey artık benim için kaçak olamaz.

Yayın ruhsatı alınmadan yapılan her yayın "illegaldir". Ayrıca siz korsan maç yayını için tavsiye ediyorsunuz. Bunun hiçbir şekilde yasal bir yönü yok.

Dosya Ekleri

• 20191021_193136.png
    20191021_193136.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 121
Peki beni bu konuda bilgilendirin, ben geçen hakaretten kısıtlama (ilkokul 3 zeka seviyesi dedigim icin) yedim. Niye yedim felan demiyorum hakkettim. Resimde bulunan yazıyı yazan kişiler yiyor mu? Bu hakaret değil mi?
Bana da biri böyle demişti fakat şimdi fark ettim "idiot" yazmakta sübniminel mesaj. Ben de brn nvidiot değilim demişti şimdi anladım. Tahminimce hayır yemiyorlardır.

O zaman herkes kaçakçı biri elektiriğini kaçak bağlatır biri suyunu. Siz Ankara'ya bir gidin(Ulus) kaçak her şey var. Ben bir God of War için o kadar... Benim Xbox ve PS4 vardı. Bundan sonra tahmine bağlı burada herhangi bir şeye teşvik yoktur. 😏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı