Sebepsiz yere ban atmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önerme cümlesidir. Pardon da ben bu ülke de kimsenin aylık 840+ TL bir futbola para vereceğini görmüyorum. Tahmin.

Fakat İPTV kaçak olarak geçmemekte. Siz alırsınız artık ne kadar ise sonrasında yıllık açtırırsınız. Modemler de neden İPTV desteği var denmekte? Parasını verdiğim herhangi bir şey artık benim için kaçak olamaz.
Türkiye’de “YASAL YAYIN HAKLARI” bir platformdaysa, bunu başka bir yasal platform bile izinsiz yayınlasa bunun adı “KAÇAK YAYIN”dır. Değil merdiven altı, cüzi miktar paraya dünyadaki bütün platformlardaki kanalları yayınlayan IPTV artık siz düşünün. Olay sizin para ödemeniz değil, bunu yapan kişinin yayıncılığı yasal yapıp yapmaması. Asıl legaliteyi bu belirler. Sonuç: “İZİNSİZ IP TV” illegaldir. Gelelim sorunuza. Siz Türkiye yasalarına aykırı olan bir platformu önerirken zaten suç işliyorsunuz. Bir de bunun için banlanmanızı eleştiriyorsunuz. Tutarlılık bunun neresinde?

Siz bu futbola yıllık 840+ TL verir misiniz? Tamam devletimin olsa evet veririm ama devletin de değil.

Siz bu futbola yıllık 840+ TL verir misiniz? Tamam devletimin olsa evet veririm ama devletin de değil.
Sorun verilip verilmemesi değil. Evet şuan devletinizin ayrıca. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yayın hakları beINSports’un. Siz bunu başka yöntemlerle izlemeye çalışırsanız bu suçtur. Fiyatın uçuk olduğunu eleştirirsiniz orası ayrı. Fakat bu size suç işleme hakkı doğurmaz.

Türkiye’de “YASAL YAYIN HAKLARI” bir platformdaysa, bunu başka bir yasal platform bile izinsiz yayınlasa bunun adı “KAÇAK YAYIN”dır. Değil merdiven altı, cüzi miktar paraya dünyadaki bütün platformlardaki kanalları yayınlayan IPTV artık siz düşünün. Olay sizin para ödemeniz değil, bunu yapan kişinin yayıncılığı yasal yapıp yapmaması. Asıl legaliteyi bu belirler. Sonuç: “İZİNSİZ IP TV” illegaldir. Gelelim sorunuza. Siz Türkiye yasalarına aykırı olan bir platformu önerirken zaten suç işliyorsunuz. Bir de bunun için banlanmanızı eleştiriyorsunuz. Tutarlılık bunun neresinde?
Ona bakılırsa BeinSports Türk devletinin değil. Bunun yasalı da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı