Seçilen mekanik klavye parçaları uyumlu mudur?

Sol taraftakilerin alınması taraftarıyım. Switch'i Akko'nun kendi sitesinden al.

Kendim bir mekanik klavye toplamak icin farkli fiyat bandindan birkaç parca sectim. Bunlar uyum ve F/P acisindan sizce nasıl?

Sag taraftakiler daha uygun fiyatli olanlar. Sizin baska F/P oneriniz olursa onlari da paylasirsaniz sevinirim.
GMK67, Akko V3 Pro, RPG veya bu olabilir 23.14AU $ |Mekanik klavye Minimalist Keycap siyah beyaz japon kiraz profili GH60 GK61X GK64X GK68 96 980 104 108| | - AliExpress

Sol taraftakilerin alınması taraftarıyım. Switch'i Akko'nun kendi sitesinden al.

Kendi sitesinde daha pahalidir diye hic bakmamistim bile ama daha uygun olmasina sasirdim. Cok tesekkurler.

Kendim bir mekanik klavye toplamak icin farkli fiyat bandindan birkaç parca sectim. Bunlar uyum ve F/P acisindan sizce nasıl?
Sag taraftakiler daha uygun fiyatli olanlar. Sizin baska F/P oneriniz olursa onlari da paylasirsaniz sevinirim.
Soldakiler güzel tercihler ama vergi ve kargo eklenmeden bile yaklaşık 75 Dolar ediyorlar. Eğer bu kadar bütçeniz varsa isteklerinizi karşılayan prebuilt bir klavye alabilirsiniz, Aula F75 gibi. Alta bıraktığım iki klavyenin vücudu da GMK67'den daha iyidir. Leobog Hi75 alüminyum kasaya sahip klavyeler arasında çok uygun bir fiyata sahip.

EPOMAKER x AULA F75 ($69.99)
EPOMAKER x LEOBOG Hi75 ($74.99)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soldakiler güzel tercihler ama vergi ve kargo eklenmeden bile yaklaşık 75 Dolar ediyorlar. Eğer bu kadar bütçeniz varsa isteklerinizi karşılayan prebuilt bir klavye alabilirsiniz, Aula F75 gibi. Alta bıraktığım iki klavyenin vücudu da GMK67'den daha iyidir. Leobog Hi75 alüminyum kasaya sahip klavyeler arasında çok uygun bir fiyata sahip.

EPOMAKER x AULA F75 ($69.99)
EPOMAKER x LEOBOG Hi75 ($74.99)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tesekkur ederim hocam, inceleyecegim.

Rica ederim. Vergi falan da çıkmıyor bilginiz olsun. Ödeme sayfasında ne öderseniz o.
Hocam bu switchleri aldigimda yaglamam gerekiyor mu? Izledigim bir kac videoda oyle bir sey gordum de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı