Gıda Seçili çikolata, sakız, ve şekerleme 1 alana 1 bedava CarrefourSA

Carrefoursa Kart ile diyor bende yok, normal şekilde alsak olmuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cipsler falan da aşırı uçtu, geçen canım çekti 40 mı 50 TL mi ne verdim büyük boya. Ülkede yerinde duran bir şey yok zaten.
En son küçük boyu 25,50 TL idi, bir anda 5 TL zam basıp 30,50 TL yapmışlar. Mega boy (193gr) olan da 47 TL civarında. Bundan 3 sene önce mega boyu 8 liraya almıştım.

Mega boyu geçen BİM indirmişti, 36 liraya aldım.

Adamlar her marketden 1 milyon lira kar yapabiliyor ayda ne beklen, doymuyorlar ama toprak doyuracak zamanı geldiğinde.

CarrefourSA kart dediği numara ile kayıt. Kart falan çıkmıyor yani. Mağazada da aynı numaranızı söylüyorsunuz indirim sağlanıyor.
Hiç alışveriş yapmadığım için kartımda yok o yüzden emin olmak için sorayım dedim belki internette kesin şart değildir diye.

Haftasonu bir şeyler sipariş ettim.
Bu akşam gelecek şekilde seçtim bakalım gelecek mi ?
Ama saçma sapan bir şeyden en fazla 8 tane eklememe izin veriyor.
Bir de sepetteki en ucuz ürün için 1 al 1 bedavayı uyguluyor.
250 TL geçmeden de kargo ücreti çıkıyor.
Biraz sıkıntı oldu onun yüzünden ama fiyatı aynı olan birkaç ürün bulup 8'er tane aldım.

Değerli Müşterimiz, 263.25 TL tutarındaki CarrefourSA siparişiniz 88.25 TL olarak teslim edilecektir. Tutar değişikliğinin sebebi gramaj farklılıkları, eklenen poşetler, tedarik edilemeyen ürünler ya da alternatif ürünler olabilir. Sizden ödeme olarak 88.25 TL alınacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Şimdi bir cep numarası aradı açmadım hemen çalarken Whatsapptan bakayım dedim Whatsapp kullanmıyormuş açmadım ben de. Hemen ardından yukarıdaki mesaj geldi.

8 adet Ülker Hanımeller Çokodamla Rulo Bisküvi 82 g
8 adet Eti Popkek Kakao Kaplı 50 Gr
Bunları 88,25 TL 'ye getireceklermiş.
Yani poşet 25 kuruş dersek keklerin tanesi 5 TL , bisküvilerin taneside 6 TL 'ye geliyor.
Normalde iptal ederdimde neyse.. Kalan 175 TL 'mi iade etsinler yeter.

Haftasonu bir şeyler sipariş ettim.
Bu akşam gelecek şekilde seçtim bakalım gelecek mi ?
Ama saçma sapan bir şeyden en fazla 8 tane eklememe izin veriyor.
Bir de sepetteki en ucuz ürün için 1 al 1 bedavayı uyguluyor.
250 TL geçmeden de kargo ücreti çıkıyor.
Biraz sıkıntı oldu onun yüzünden ama fiyatı aynı olan birkaç ürün bulup 8'er tane aldım.

Değerli Müşterimiz, 263.25 TL tutarındaki CarrefourSA siparişiniz 88.25 TL olarak teslim edilecektir. Tutar değişikliğinin sebebi gramaj farklılıkları, eklenen poşetler, tedarik edilemeyen ürünler ya da alternatif ürünler olabilir. Sizden ödeme olarak 88.25 TL alınacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Şimdi bir cep numarası aradı açmadım hemen çalarken Whatsapptan bakayım dedim Whatsapp kullanmıyormuş açmadım ben de. Hemen ardından yukarıdaki mesaj geldi.

8 adet Ülker Hanımeller Çokodamla Rulo Bisküvi 82 g
8 adet Eti Popkek Kakao Kaplı 50 Gr
Bunları 88,25 TL 'ye getireceklermiş.
Yani poşet 25 kuruş dersek keklerin tanesi 5 TL , bisküvilerin taneside 6 TL 'ye geliyor.
Normalde iptal ederdimde neyse.. Kalan 175 TL 'mi iade etsinler yeter.
İki çikolatayı gönderemediler yani reziller.
Zaten maksimum 8 adet koyduruyorlar bir de onu bile göndermiyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı