Elektronik Seçili MSI Bilgisayar Bileşenlerinde Sepette %15 İndirim!

Selam bu indirimde M660 model anakart var mı? Ya da M610 modelde olabilir teşekkürler. Bütçe 3000 TL civarı max 3500

Vatan Bilgisayar'da seçili MSI bilgisayar bileşenlerinde sepette %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 01 Eylül - 10 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

link:

Keşke Amazon gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalar ile kampanya yapsaydınız. Vatan ile ilgili geçmişe ait tecrubelerimin hepsi ne yazık ki olumsuz, çok fazla detay vermeyeceğim, ancak ben vatandan A4 kağıdı bile almam. (yazım firmayı kötüleme niteliği taşımamakla birlikte, geçmişteki kötü alışveriş tecrubelerimden yola çıktığım şahsi fikrimdir, tabii ki kimseye asla ürün almayın demiyorum. )

Keşke Amazon gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalar ile kampanya yapsaydınız. Vatan ile ilgili geçmişe ait tecrubelerimin hepsi ne yazık ki olumsuz, çok fazla detay vermeyeceğim, ancak ben vatandan A4 kağıdı bile almam. (yazım firmayı kötüleme niteliği taşımamakla birlikte, geçmişteki kötü alışveriş tecrubelerimden yola çıktığım şahsi fikrimdir, tabii ki kimseye asla ürün almayın demiyorum. )
Kesinlikle katılıyorum ve açık açık her yerde de söylüyorum. 20bin tl lik anakartı bana pinleri yamulmuş şekilde sıfır diye gönderdiler ve üzerine yatmaya çalıştılar. Uzun uğraşlar sonucu paramı iade aldım tüketici hakem heyetine başvurdum, sonuçlanmadan kendileri iade etti paramı. Yani her alışverişte böyle sorunlar yaşamayabilir her kullanıcı fakat bu riski göz önüne alsınlar. Vatan diye güvenilir diye bir şey yok. Bence aynı şey amazon için de geçerli burası Türkiye her şey olabilir.

Geri
Yukarı