Seçim sonrası laptop fiyatları artar mı?

Paylaştığını bulma imkanınız var mı son zamanlarda mı paylaştı.

Laptop ve kasa olarak nasıl olacak acaba.
Yok hocam anlatmaya çalıştığım şey her şeyde bir fiyat artışı var. Eğer bir ürün almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun, pişman olma ihtimaliniz olmama ihtimalinizden daha düşük.

Seçim sonrası dolar gerçek değerine fırlayacaktır muhtemelen baskılama sonlanacağı için. Yani 25 binlik bir ürün bir gece 30 bin olabilir.

Yani o zaman buralardan laptop almamı onerir misiniz alacağım laptop 20k üstü çünkü şu an.

bence şuan almanızı önermem çünkü seçime 5 10 gün kala dolar düşecektir o zaman alabilirsiniz veya dediğim gibi seçim sonrası doların düşeceğini düşünüyorum

Bence şu an almanızı önermem çünkü seçime 5 10 gün kala dolar düşecektir o zaman alabilirsiniz veya dediğim gibi seçim sonrası doların düşeceğini düşünüyorum.

Bilmiyorum büyük bir çoğunluk yükseleğini düşünüyor gerçekten arada kaldım.

Bilmiyorum büyük bir çoğunluk yükseleğini düşünüyor gerçekten arada kaldım.
ya şuan alınır mı evet alınır şöyle bir 2 seçenek var yükselme seçeneği bir tık daha düşüktür ama düşme oranı daha fazla gibi gözüküyor çünkü şuan ki iktidar kazanırsa 1 2 aylığına doların düşeceğini düşünüyorum çünkü her zaman ki gibi bir şeyler olacaktır şuan söyleyemiyorum ama anlamışsındır : şuan almakta o zaman almanın arasında pek bir fark yok emin olabilirsin çok düşmez veya çok yükselmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…